Brzdy

Osobné vozidlá

V súčastnosti tvorí našu ponuku cez 750 000 položiek od viac ako 170−tich najväčších svetových dodávateľov. Tato ponuka je neustále doplňovaná tak, aby pokrývala všetky požiadavky našich obchodných partnerov.

Späť k sortimentu
TRW Automotive

TRW Automotive

TRW Automotive je americká spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle už 107 rokov. Je orientovaná najmä na osobnú a prevádzkovú bezpečnosť v automobiloch o čom vypovedá jej produktové portfólio. Dodáva pre viac ako 40 veľkých výrobcov vozidiel. Ako líder v oblasti bezpečnosti automobilov vyrába moderné aktívne systémy brzdenia, riadenie a zavesenie a sofistikované systémy bezpečnosti cestujúcich, vrátane airbagov, bezpečnostných pásov a volantov.

Brembo

Brembo

Brembo v súčasnosti pôsobí na 3 kontinentoch s výrobnými závodmi v 12 krajinách a obchodnými miestami aj vo Švédsku, Francúzsku a Nemecku, zatiaľ čo výrobky predávajú v 70 krajinách sveta.

Textar

Textar

Od roku 1913 je Textar popredným dodávateľom brzdových systémov pre osobné a úžitkové vozidlá.

Robert Bosch GmbH

Robert Bosch GmbH

Automobilová technika predstavuje najväčšiu podnikateľskú oblasť spoločnosti Robert Bosch GmbH. Celosvetovo patrí Bosch k najväčším výrobcom a dodávateľom automobilovej techniky aj do prvovýbavy vozidiel. Divízia Automobilová technika - automotive aftermarket ponúka produkty a služby, ktoré patria k absolútnej svetovej špičke. Zákazníkom ponúka techniku, vysoko hodnotné služby a presvedčivú kvalitu. Medzi hlavné oblasti činnost patria: náhradné diely a príslušenstvo, vybavenie servisov, Bosch Car Service, školenia a informácie ESI[tronic].

ATE

ATE

ATE ponúka brzdové systémy a hydraulické časti ako kvalitnú náhradu alebo dovybavenie pre väčšiu bezpečnosť motorizmu. Ich výrobky sú lídrami ako na OE trhu, tak aj na aftermarketovom trhu.

Magneti Marelli

Magneti Marelli

Magneti Marelli je na aftermarketovom na svetovom trhu známy ako výrobca a distribútor náhradných dielov pre osobné a úžitkové vozidlá.

Delphi

Delphi

Už viac než storočie sa Delphi zaoberá vývojom nových technológii a výrobou náhradných dielov pre vozidlá. S hrdosťou zúročili OE dedičstvo za roky a použili skúsenosti pri expandovaní na globálny trh s náhradnými dielmi. Patria k popredným svetovým dodávateľom elektroniky a technológií pre automobilový priemysel a ostatné segmentmi trhu. Ponuké potreby pre technikov a spotrebiteľov na celom svete, s technológiami pre benzínové, dieselové aj hybridné vozidlá. Neustále pracuje na vývoji a prináša nové myšlienky, ktoré môže uviesť na trh.

ABE (Automotive Brake Engineering)

ABE (Automotive Brake Engineering)

Ponuka ABE (Automotive Brake Engineering) zahŕňa širokú ponuku náhradných dielov pre automobilové brzdové systémy. Výroba je založená na OE kvalite a preto produkty spĺňajú všetky štandardy tejto exkluzívnej značky.

Ferodo

Ferodo

Produkty Ferodo patria k jedným z najvyspelejších brzdových systémov. Ferodo výrobky používajú popredný svetový výrobcovia motorových vozidiel a sú používané aj v motoristickom športe.

Fomar Roulunds SA

Fomar Roulunds SA

Fomar Roulunds SA je popredný výrobca trecích materiálov pre a jednen z desiatich najväčších v Európe. Vyrába brzdové doštičky a brzdové obloženie.

OJD QUICK BRAKE

OJD QUICK BRAKE

OJD QUICK BRAKE - dánsky subdodávateľ výrobcov kompletných brzdových systémov, inak sa špecializuje na trh s náhradnými dielmi. Bezkonkurenčne najširšia ponuka všetkých dielov špecifického sortimentu brzdového príslušenstva.
Naozajstný špecialista v obore.

KASHIYAMA

KASHIYAMA

KASHIYAMA japonská spoločnosť vyrábajúca brzdové systémy.

AUTOFREN

AUTOFREN

AUTOFREN je španielsky výrobca opravných sád pre spojky a brzdy.

Lpr

Lpr

Lpr je popredný Taliansky výrobca brzdových komponentov. V súčasnej dobe operuje na celom svete s výrobnými závodmi vo 2 krajinách a skladovacími priestormi v 6 krajinách. Výrobky sú predávané vo viac ako 76 krajinách sveta, čím demonštruje svoju silu ako globálna značka. Firma bola založená v roku 1952.

Adriauto

Adriauto

Adriauto vyrába flexibilné káble pre osobné automobily a priemyselné vozidlá už viac ako 25 rokov. Rozsiahle skúsenosti v tejto oblasti, odborná spôsobilosť a profesionalita, vynikajúca kvalita našich výrobkov a flexibilita služieb umožňuje poskytovať klientom plnú podporu. V našej ponuke nájdete: lánka plynu, ručnej brzdy, spojky, rýchlomera a pod.