Chladiče

Osobné vozidlá

V súčastnosti tvorí našu ponuku cez 750 000 položiek od viac ako 170−tich najväčších svetových dodávateľov. Tato ponuka je neustále doplňovaná tak, aby pokrývala všetky požiadavky našich obchodných partnerov.

Späť k sortimentu
Thermotec

Thermotec

Ponuka produktov exkluzívnej značky Thermotec zahŕňa obsiahly sortiment náhradných dielov chladenia a klimatizácie pre osobné vozidlá, dodávky a nákladné vozidlá. Ponuka Thermotec obsahuje: chladiče, radiátory kúrenia, chladiče stlačeného vzduchu, vodné čerpadlá, ventilátory, lopatky a spojky ventilátorov, expanzné nádržky a viečka chladičov, diely klimatizácie.

VALEO

VALEO

VALEO - predaj a výroba autodoplnkov, automobilových súčiastok, komponentov a zámkov pre automobily (chladiče, spojky, reflektory a ostatné osvetlenie, štartéry a alternátory, sviečky, hlavy, kontakty rozdelovača, rozdeľovače, cievky, relátka, ramienka, lišty, mechanizmy a motorčeky stieračov, sady zámkov, spínacie skrinky, uzávery nádrží, klaksóny, prepínače svetiel a smeroviek, termostaty, termokontakty, vodné čerpadlá, kabínové filtre ...). Aftermarketová činnosť sa delí na 2 vetvy: prvá sa venuje samostatným predajcom náhradných dielov (distribútori, servisy, auto-centrá), a druhá sa sústredí na origináne náhradné diely.

Nissens

Nissens

Nissens sa špecializuje na výrobu a dodávky chladičov a kondenzátorov pre automobilový trh s náhradnými dielmi. Sortiment pokrýva väčšinu modelov. Dodáva ​​OE diely pre PSA, SAAB, Fiat, Mazda, VW, Toyota, Honda, Scania, Lamborghini a Aston Martin.

NRF

NRF

NRF je jedným z lídrov trhu, pokiaľ ide o dizajn, výrobu a distribúciu náhradných dielov v oblasti vykurovania, chladenia a klimatizácie pre osobné a ľahké nákladné automobily.

Magneti Marelli

Magneti Marelli

Magneti Marelli je na aftermarketovom na svetovom trhu známy ako výrobca a distribútor náhradných dielov pre osobné a úžitkové vozidlá.

Behr Hella Service

Behr Hella Service

Behr Hella Service – expert na tepelný manažment pre osobné a nákladné automobily, s viac než 6000 kvalitných výrobkov vo viac ako 20 skupinách ponúka bezkonkurenčné pokrytie trhu! Zákazníci profitujú z know-how a vysokého stupňa kompetencie pri poskytovaní služieb, technických informácií.

TEAMEC

TEAMEC

TEAMEC – sa venuje továrenskej regenerácii kompresorov a čerpadiel Common Rail. Ponúka všetky typy kompresorov klimatizácie pre osobné, úžitkové, nákladné vozidlá aj autobusy. Regenerácia sa uskutočňuje podľa noriem a sú použité len komponenty najvyššej kvality.

DENSO

DENSO

DENSO je jedným z najväčších svetových dodávateľov dielov pre automobilový priemysel ako OE tak aj pre aftermarket.

VEMO

VEMO

VIEROL AG – dodávateľ náhr. dielov pre eur. Vozidlá. Široká ponuka dielov klim. Systémov pokrýva vyše 95% trhu.
VEMO pod touto značkou sú dodávané výrobky vysokej kvality vyrrobené prostredníctvom továrni vyrábajúcich svoje výrobky pre prvovýrobu vozidiel.

Airstal

Airstal

Airstal – hlavnou oblasťou pôsobenia tejto exkluzívnej značky je repasovanie a predaj automobilových kompresorov klimatizácie. V ponuke vyše 900 kompresorov. Regenerácia prebieha v súlade s najvyššími standardmi a pri použití najmodernejších strojov. Testy výkonu a tesnenia na zariadeniach Thermolab Global a Inficon. Výsledok testu a záručná karta je samozrejmosťou pre každý výrobok.

Wahler

Wahler

Wahler ponúka termostaty, ventily a klapky, rúrky a hadice. Pretože funkcie produktov Wahler majú priamy vplyv na výkon motora a životnosť, sme odhodlaní zaistiť ich vysokú kvalitu za všetkých okolností v rôznych fázach výroby. Táto konštanta sa vzťahuje tak na kvalitu materiálov ako aj prevádzkové vlastnosti.