Diely riadenia a zavesenia

Osobné vozidlá

V súčastnosti tvorí našu ponuku cez 750 000 položiek od viac ako 170−tich najväčších svetových dodávateľov. Tato ponuka je neustále doplňovaná tak, aby pokrývala všetky požiadavky našich obchodných partnerov.

Späť k sortimentu
TRW Automotive

TRW Automotive

TRW Automotive je americká spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle už 107 rokov. Je orientovaná najmä na osobnú a prevádzkovú bezpečnosť v automobiloch o čom vypovedá jej produktové portfólio. Dodáva pre viac ako 40 veľkých výrobcov vozidiel. Ako líder v oblasti bezpečnosti automobilov vyrába moderné aktívne systémy brzdenia, riadenie a zavesenie a sofistikované systémy bezpečnosti cestujúcich, vrátane airbagov, bezpečnostných pásov a volantov.

Moog

Moog

Federal-Mogul línia Moog® je preferovanou značkou dielov výmeny podvozku profesionálnej techniky. Výrobky Moog riešia problémy riadenia a zavesenia.

LEMFÖRDER

LEMFÖRDER

LEMFÖRDER je súčasťou nemeckého koncernu ZF zameraná na vývoj a výrobu dielov riadenia a brzdových komponentov.

Delphi

Delphi

Už viac než storočie sa Delphi zaoberá vývojom nových technológii a výrobou náhradných dielov pre vozidlá. S hrdosťou zúročili OE dedičstvo za roky a použili skúsenosti pri expandovaní na globálny trh s náhradnými dielmi. Patria k popredným svetovým dodávateľom elektroniky a technológií pre automobilový priemysel a ostatné segmentmi trhu. Ponuké potreby pre technikov a spotrebiteľov na celom svete, s technológiami pre benzínové, dieselové aj hybridné vozidlá. Neustále pracuje na vývoji a prináša nové myšlienky, ktoré môže uviesť na trh.

YAMATO

YAMATO

YAMATO zahŕňa viac ako 2000 vysoko kvalitných oceľových a gumených náhradných dielov pre japonské a kórejské vozy. Naša ponuka vzniká na základe dlhoročných a odborných skúseností s účelom pokryť rastúci dopyt na neustále sa meniacom automobilovom trhu. Hlavnými kritériami vzniku produktov tejto exkluzívnej značky sú predovšetkým bezpečnosť a spoľahlivosť.

FORTUNE LINE

FORTUNE LINE

FORTUNE LINE je exkluzívna značka, ktorá ponúka tieto diely: časti zavesenia kolies, kĺby, vzpery, ramena, stabilizátory a pod. , hlavne pre európske vozidlá a pre autá ŠKODA.

SASIC

SASIC

SASIC je výrobca náhradných dielov pre osobné automobily a úžitkové vozidlá od roku 1927, má okolo seba spoľahlivých a efektívnych partnerov, aby ponúkal kvalitné výrobky. Je európska jednotka v oblasti gumovo-kovových dielov francúzske automobily.

HANS PRIES

HANS PRIES

HANS PRIES nemecký výrobca kvalitných náhradných dielov pre značky VW Group, Opel, Ford, Mercedes, BMW, Peugeot, Citroen, Renault, Dacia.

555

555

555 japonská kvalita dielov riadenia.

Febi Bilstein

Febi Bilstein

Febi Bilstein je jedným z popredných svetových výrobcov a dodávateľov náhradných dielov pre osobné a úžitkové vozidlá pre aftermarket.

OCAP

OCAP

OCAP - taliansky výrobca a dodávateľ dielov riadenia a závesných dielov pre OE aj pre aftermarket.