Oleje

Osobné vozidlá

V súčastnosti tvorí našu ponuku cez 750 000 položiek od viac ako 170−tich najväčších svetových dodávateľov. Tato ponuka je neustále doplňovaná tak, aby pokrývala všetky požiadavky našich obchodných partnerov.

Späť k sortimentu
Castrol

Castrol

Castrol ponúka sortiment pre nezávislé autoservisy a predajne, čerpacie stanice a predajne autopríslušenstva: motorové oleje, prevodové oleje, multifunkčné prísady do paliva, brzdové a hydraulické kvapaliny, chladiace kvapaliny a náplne do odstrekovačov, plastické mazivá, motocyklové oleje, špeciality pre motocykle, lode a pod.

SHELL

SHELL

Oleje SHELL - kvalita motorového oleja môže byť určujúcim elementom nielen pre spoľahlivosť prevádzky vozidla, ale aj pre celkovú životnosť motora. Vyvinúť preto kvalitný motorový olej si vyžaduje nielen dobré technické, výskumné a finančné možnosti, ale aj značné skúsenosti.

Mobil

Mobil

Mobil ponúka oleje a autokozmetiku. Olej Mobil 1 - popredný svetový syntetický motorový olej značky a iné motorové oleje pre každodenné jazdy.

TOTAL

TOTAL

Štvrtý najväčší producent ropy a plynu na svete, prítomný vo viac ako 130 krajinách sveta. V našej ponuke nájdete motorové, prevodové, kompresorové, hydraulické oleje TOTAL a iné výrobky.

ELF

ELF

ELF ponúka oleje pre všetky motorové vozidlá.

MOTUL

MOTUL

MOTUL – spoločnosť so 150 ročnou tradíciou zameraná na výrobu mazív a lubrikantov. V našej ponuke nájdete motorové oleje od spoločnosti Motul.

Comma

Comma

Od motorového oleja, až po autošampón, ak budete potrebovať akýkoľvek 'tekutý produkt' pre vaše auto, má to Comma.