Tesnenie motora / Motorové diely

Osobné vozidlá

V súčastnosti tvorí našu ponuku cez 750 000 položiek od viac ako 170−tich najväčších svetových dodávateľov. Tato ponuka je neustále doplňovaná tak, aby pokrývala všetky požiadavky našich obchodných partnerov.

Späť k sortimentu
Robert Bosch GmbH

Robert Bosch GmbH

Automobilová technika predstavuje najväčšiu podnikateľskú oblasť spoločnosti Robert Bosch GmbH. Celosvetovo patrí Bosch k najväčším výrobcom a dodávateľom automobilovej techniky aj do prvovýbavy vozidiel. Divízia Automobilová technika - automotive aftermarket ponúka produkty a služby, ktoré patria k absolútnej svetovej špičke. Zákazníkom ponúka techniku, vysoko hodnotné služby a presvedčivú kvalitu. Medzi hlavné oblasti činnost patria: náhradné diely a príslušenstvo, vybavenie servisov, Bosch Car Service, školenia a informácie ESI[tronic].

GLYCO

GLYCO

GLYCO Motor výraba ako motorové diely, tak aj ložiská. Každoročne sa ložiská inštalujú do viac ako 10 miliónov automobilov, námorných a stacionárnych motorov, poľnohospodárskych a stavebných strojov.

CORTECO

CORTECO

CORTECO je jedným z popredných dodávateľov podieľajúcich sa na distribúcii originálnych častí a kvalitných náhradných dielov pre osobné a úžitkové vozidlá. Ponúka viac ako 18.000 výrobkov.

Pierburg

Pierburg

Nemecký výrobca motorových dielov a tesnení.

Elring

Elring

Elring špecialista na tesnenia a servisné diely v originálnej kvalite pre profesionálne opravy motorov, prevodoviek, výfukových systémov, atď.

GOETZE

GOETZE

GOETZE spoločnosť Gromex je nemecký výrobca motorových tesnení a komponentov.

KS Motor Servis

KS Motor Servis

KS Motor Servis spolupracuje s preverenými partnermi, ktorí dodávaju aj pre OE. To v praxi znamená, nové vozidla sú vybavené rovankými dielmi, ktoré dodávame prostrednictvom aftermarketového predaja.

FRECCIA

FRECCIA

FRECCIA – taliansky výrobca prívodových, výfukových ventilov, vedení ventilov, regulátorov vôle ventilov a pod.

SIEMENS VDO

SIEMENS VDO

SIEMENS VDO ponúka náhradné diely, ktoré kombinujú vysokú kvalitu a ľahkú inštaláciu, na základe mnohoročných skúseností ako dodávateľa popredných výrobcov automobilov. (el.palivové čerpadlá, regulátory chodu, čidlá, pumpy, ventily, lambda sondy a pod.).

M.E.A.T. & DORI.A

M.E.A.T. & DORI.A

M.E.A.T. a DORI.A vyvíja v dvoch smeroch: karburácia, vstrekovanie paliva a filtrácia Vďaka mnohoročným skúsenostiam môže ponúknuť viac ako 6000 položiek.