Zrkadlá / Svetlá / Okná / Žiarovky

Osobné vozidlá

V súčastnosti tvorí našu ponuku cez 750 000 položiek od viac ako 170−tich najväčších svetových dodávateľov. Tato ponuka je neustále doplňovaná tak, aby pokrývala všetky požiadavky našich obchodných partnerov.

Späť k sortimentu
Robert Bosch GmbH

Robert Bosch GmbH

Automobilová technika predstavuje najväčšiu podnikateľskú oblasť spoločnosti Robert Bosch GmbH. Celosvetovo patrí Bosch k najväčším výrobcom a dodávateľom automobilovej techniky aj do prvovýbavy vozidiel. Divízia Automobilová technika - automotive aftermarket ponúka produkty a služby, ktoré patria k absolútnej svetovej špičke. Zákazníkom ponúka techniku, vysoko hodnotné služby a presvedčivú kvalitu. Medzi hlavné oblasti činnost patria: náhradné diely a príslušenstvo, vybavenie servisov, Bosch Car Service, školenia a informácie ESI[tronic].

Magneti Marelli

Magneti Marelli

Magneti Marelli je na aftermarketovom na svetovom trhu známy ako výrobca a distribútor náhradných dielov pre osobné a úžitkové vozidlá.

Hella

Hella

Vďaka odbornosti Helly v oblasti osvetlenia a elektroniky a vďaka vynikajúcej sieti strategických dodávateľov, Hella využíva synergie v prospech výrobcov automobilov. Tak poskytuje zákazníkom výhody flexibilnej, stredne veľkej spoločnosti a komplexné technické riešenia. Vďaka vynikajúcej strategickej sieti s dodávateľmi, Hella vytvára pridanú hodnotu pre výrobcov dopravných prostriedkov. Z toho dôvodu poskytuje výrobcom zaujímavú možnosť množstva dodávateľov, a to v zmysle schopnosti inovácie a celkového charakteru.

VALEO

VALEO

VALEO - predaj a výroba autodoplnkov, automobilových súčiastok, komponentov a zámkov pre automobily (chladiče, spojky, reflektory a ostatné osvetlenie, štartéry a alternátory, sviečky, hlavy, kontakty rozdelovača, rozdeľovače, cievky, relátka, ramienka, lišty, mechanizmy a motorčeky stieračov, sady zámkov, spínacie skrinky, uzávery nádrží, klaksóny, prepínače svetiel a smeroviek, termostaty, termokontakty, vodné čerpadlá, kabínové filtre ...). Aftermarketová činnosť sa delí na 2 vetvy: prvá sa venuje samostatným predajcom náhradných dielov (distribútori, servisy, auto-centrá), a druhá sa sústredí na origináne náhradné diely.

OSRAM

OSRAM

OSRAM je číslo 1 na celom svete, čo sa týka aplikácií v oblasti automobilového osvetlenia a dodávky originálnych dielov pre všetkých dôležitých výrobcov automobilov a svetlometov pre automobily.

LIFT-TEK

LIFT-TEK

Elektricky ovládané okná LIFT-TEK sú vyrábané so skúsenosti a technológií získaných prostredníctvom spoločnej práce na vývoji s niekoľkými výrobcami automobilov. Každý výrobok spločnosti Algo a.s. vyhovuje norme ISO 9001:2000 a normám kvality v súlade s pravidlami E1. LIFT-TEK má širokú škálu modelov, ktoré sú dokonale adaptabilné pre väčšinu vozidiel.

PHILIPS

PHILIPS

PHILIPS je holandská firma založena v roku 1891 v Eindhovene ako fabrika na žiarovky. V súčastnosti má pobočky v 150 krajínách sveta, výroba je v 28 štátoch a zamestnáva 122 000 osôb. Spoločnosť má registrovaných 100 000 patentov a dizajnových práv. Vo svojom portfóliu má 10 000 vynálezov. Práve žiarovky si našli svoje umiestnenie v automobilovom priemysle.

TYC

TYC

TYC výrobca svetiel, spätných zrkadiel, chladičov a ventilátorov. Ako prvý na svete vyvinul, navrhol a vyprodukoval LED svetlo pre aftermarket.

DEPO

DEPO

DEPO - poľský dodávateľ svetiel a zrkadiel.