Čistenie DPF filtrov so skvelou návratnosťou

Čistenie DPF filtrov so skvelou návratnosťou

|

WASHER DPF DUO PREMIUM

V aktuálnej akciovej ponuke Inter Cars nájdete na 96 stranách viac ako tisíc akciových produktov vybavenia dielní. Obzvlášť Vás však chceme upozorniť na vynovený, úplne nový stroj na chemické čistenie DPF filtrov, ktorý dokáže čistiť až 2 filtre zároveň.

V novej verzii nájdete mnohé vylepšenia európskeho výrobcu. Oproti predchádzajúcej verzii, je najväčším rozdielom, že stroj obsahuje 2 kabíny, čo znamená, že kým sa prvý filter suší po čistení, ďalší filter je možné čistiť v 2 kabíne.

Menu je v slovenskom jazyku, rovnako aj výstupný protokol, ktorý sa dá tlačiť pre zákazníka.

Prístup k filtrom, a ku ventilu na výmenu vody je zjednodušený, čo znamená, že prakticky netreba nič rozoberať, filtre sú na boku zvonku stroja a ventil je umiestnený zo spodnej strany nádrže.

Súčasťou stroja je množstvo prírub na uchytenie takmer všetkých DPF ale aj katalyzátorov na trhu a ako jeden z mála konkurenčných spoločností, doplnkovo sa dá dokúpiť aj prípravok na vložku DPF EURO6 pre nákladné vozidlá.

Zariadenie spracuje všetky osobné ako aj náklade filtre, pričom na stroj je potrebné mať pripojený kompresor so stálym tlakom 8 BAR, ktorý zabezpečuje pri čistení pulzné tlaky, ktoré uvoľnia väčšinu nečistôt.

Tento tlak je možné meniť v reálnom čase, aby sa zamedzilo poškodeniu vnútra – platí najmä pri katalyzátoroch, kde sa musí používať polovičný tlak pri čistení.

Na údržbu je stroj nenáročný, treba len meniť vodu a filtre po cca 150 filtroch, záleží na znečistení a keďže je stroj z nehrdzavejúcej ocele, treba ho len vyčistiť z času na čas mokrou handrou prípadne s prípravkom na nehrdzavejúcu oceľ.

Inter Cars Slovensko realizovala už niekoľko úspešných inštalácií s kompletným zaškolením. V prípade záujmu sa obráťte na Vášho Špecialistu vybavenia dielní, kontakty nájdete tu.


Viac informácií a fotografie z realizácie u zákazníka: