ŠTARTOVACIE BOOSTRE A NABÍJAČKY NOCO

ŠTARTOVACIE BOOSTRE A NABÍJAČKY NOCO

|

Štartovacie boostre či nabíjačky amerického výrobcu Noco s viac ako 100 ročnou tradíciou v odbore nájdete v ponuke Inter Cars s výbornou dostupnosťou.

Viac ako 100 rokov americkej vynaliezavosti a vízie

Spoločnosť NOCO, založená v roku 1914, navrhuje a vytvára prémiové spotrebiteľské nabíjačky batérií, štartéry a batérie, ako aj širokú škálu príslušenstva. NOCO pevne verí, že úspech je poháňaný inováciami a pozornosťou k detailom. Vlastné tímy pre priemyselný dizajn, strojárstvo a elektrotechniku a pokročilé testovacie tímy len sú len malou časťou toho, ako hlboko tieto inovácie siahajú. 

ŠTART VYBITEJ BATÉRIE

NOCO BOOST - ULTRABEZPEČNÉ LÍTIOVÉ ŠTARTÉRY

Lítiové štartéry NOCO Boost sú ultraprenosné, ľahké a kompaktné. S funkciou Boost môžete bezpečne naštartovať vybitú batériu v priebehu niekoľkých sekúnd – dokonca aj ten najmenší model naštartuje až 20-krát na jedno nabitie. Boost štartéry vynikajú medzi konkurenčnými lítiovými štartérmi na trhu tým, že stanovujú štandard v dizajne, výkone a bezpečnosti.

Mimoriadne prenosná, ľahká a kompaktná lítium-iónová technológia Boost je určená na štartovanie 12V batérií. Každý Boost je vybavený patentovanou technológiou NOCO proti iskreniu a ochranou proti prepólovaniu. Výsledkom je, že Boost je odolný voči chybám v prípade pripojení s obrátenou polaritou k pólom batérie, vďaka čomu je bezpečný pre každého.

Štartéry NOCO Boost pohodlne uložte do stredovej konzoly, kufra alebo skrinky na náradie. Vnútorná lítiová batéria pomocného štartéra Boost vydrží nabitá až rok vo vašej príručnej skrinke, kufri alebo vozidle. Všetky Boosty sa dajú nabíjať cez USB a GB70 a GB150 majú navyše možnosť nabíjania cez 12V počas jazdy.

Štartéry Boost® majú okrem štartovania pomocou štartéra množstvo užitočných funkcií. Zabudovaný 2,1 A USB výstupný port dokáže napájať všetky vaše USB zariadenia, ako sú smartfóny, GoPro kamery, bezdrôtové slúchadlá a ďalšie.

S GB70 Boost HD a GB150 Boost PRO môžete ísť kamkoľvek a napájať svoje obľúbené 12V zariadenia, ako je hustič pneumatík, automobilový zdvihák, menič napätia, kávovar, ventilátor a mnoho ďalšieho.

Každá jednotka má vstavanú vysokovýkonnú duálnu LED baterku so siedmimi svetelnými režimami vrátane SOS a núdzového stroboskopu. Použitie jeho výkonného svetla na umývanie vám pomôže vidieť váš motor, pomôže vám vymeniť pneumatiku v noci alebo dokonca upozorní protiidúcu premávku, keď potrebujete pomoc na ceste.

KOMERČNÁ TRIEDA. MASÍVNA SILA.

NOCO BOOST MAX - ULTRABEZPEČNÉ LÍTIOVÉ ŠTARTÉRY

Séria Boost Max rozširuje rad NOCO Boost ako doteraz najvýkonnejšie lítiové štartéry. Navrhnuté pre najväčšie a najnáročnejšie štarty motora. Boost Max je komerčný vo všetkých smeroch. Jedno zariadenie naštartuje takmer každý typ vozidla a vybavenia, vrátane návesov, obytných áut, autokarov, autobusov, baníckeho, poľnohospodárskeho, stavebného a odborného vybavenia.

Tento výkonný štartér je zvyčajne obrovský a váži stovky kilogramov, ale vďaka vysokovýkonnej lítiovej technológii je to najkompaktnejší a najľahší dizajn na svete. NOCO Boost MAX je užitočný nástroj pre každodenné použitie aj núdzové situácie. Rad Boost Max zahŕňa tri modely GB250+, GB251+ a GB500+. Séria Boost Max poskytuje možnosť okamžitého spustenia 12V voltových batérií s GB250+ alebo 24V batérií s GB251+. GB500+ je však schopný spustiť 12V aj 24V systémy olovených batérií.

Rovnako ako séria Boost, aj jednotky Boosts Max sú mimoriadne bezpečné s  patentovaným bezchybným dizajnom s technológiou odolnou voči iskreniu a ochranou proti prepólovaniu.

Séria Boost MAX je vybavená integrovaným voltmetrom, ktorý pomáha presne určiť problémy s batériou. Pomocou dvoch vstavaných 2,1A USB portov môžete napájať viacero zariadení súčasne, ako sú smartfóny, tablety, akčné kamery, bezdrôtové slúchadlá, nositeľné zariadenia a ďalšie. S viac ako 242 watthodinami lítiového výkonu môže Boost Max poskytnúť nekonečné hodiny prevádzky a viackrát dobiť vaše zariadenia predtým, než ich budete potrebovať dobiť.

NABÍJANIE VYBITEJ BATÉRIE

Inteligentné nabíjačky a údržba batérií GENIUS

V Noco nabíjačky navrhli a skonštruovali od základov. Táto nová séria je lepšia ako kedykoľvek predtým; až o 40 % menšie a o 65 % výkonnejšie ako ich predchodcovia a konkurenti, čo z nich robí jeden z najmenších, no výkonných radov produktov. Nabite čiastočne vybité batérie na úplne nabité batérie. Vylepšený snímač štartovacieho napätia teraz detekuje vybité batérie s napätím iba 1 V. A úplne nový silový režim umožňuje manuálne nabíjanie extrémne vybitých batérií – až po nula voltov.

Inteligentné nabíjačky GENIUS majú multifunkčný dizajn, ktorý vám umožňuje nabíjať viacerými spôsobmi. Bez námahy nabite viacero napätí batérií (6V a 12V olovené a lítium-iónové batérie), chemické zloženie batérií a typy batérií. Rad GENIUS dokáže nabíjať akúkoľvek chémiu batérií, vrátane olovených, AGM, EFB, Wet Cell, Marine, Deep Cycle a Lithium.

Vo vynútenom režime spustí nabíjačka 5-minútový nabíjací cyklus, aby sa obnovila životnosť batérie. LED diódy nabíjania sa rozsvietia a zvolený režim bude blikať. Po 5-minútovom cykle začne nabíjačka štandardné nabíjanie.

Okrem toho, že ide o inteligentnú nabíjačku batérií, každý model zo série GENIUS slúži aj na údržbu a odsírenie. Úplne automaticky od začiatku do konca, nie sú potrebné žiadne technické znalosti. Genius bezpečne nabije akúkoľvek batériu. Zistite poškodené batérie a intuitívne ich opravte. A aktívne sledovať dlhodobú údržbu batérie a predĺžiť jej životnosť. Tento systém umožňuje nepretržitú prevádzku bez zásahu používateľa a nulové riziko prebitia batérie.

VIAC SILY. VIAC VÝKONU.

Profesionálne inteligentné nabíjačky batérií GENIUSPRO

GENIUSPRO je séria profesionálnych nabíjačiek batérií s vyšším výkonom a väčšou automatizáciou ako kedykoľvek predtým. Majú pokročilú architektúru, ktorá posúva hranice energetickej účinnosti vďaka neuveriteľne kompaktným rozmerom a bezprecedentnému výkonu. GENIUSPRO je určený pre profesionálov, ktorí potrebujú absolútny výkon a nekompromisnú funkčnosť. Rad obsahuje ultraflexibilnú silikónovú kabeláž - až do -40°C - s ochranným nylonovým opleteným tienením pre maximálnu ochranu proti oderu a odolnou vymeniteľnou poistkou pre maximálnu bezpečnosť a výkon.

Každý model je dodávaný s odolnými samoreznými skrutkami a gumenými protišmykovými nožičkami na upevnenie nabíjačky. Namontujte svoj GENIUSPRO vo svojej garáži, na pracovný stôl alebo na vhodné miesto, aby ste sa mohli rýchlo a tak často, ako je potrebné, pripájať na predĺženie životnosti batérie.

Modely GENIUSPRO sú vybavené režimom zníženého výkonu pre optimalizované nabíjanie menších batérií alebo nepretržitú údržbu. Automaticky detegujú sulfatáciu batérie a stratifikáciu kyseliny, aby obnovili stratený výkon batérie pre silnejší štart motora a predĺženie životnosti batérie. Navyše sú k dispozícii špičkové režimy opravy batérie pre 6V, 12V a 24V batérie. Okrem toho majú dvojnapäťové napájanie - 12V a 24V - na udržanie konštantnej dodávky energie bez nežiaduceho zvlnenia, šumu a prechodných špičiek počas blikania ECU, preprogramovania a diagnostického testovania.

BOOST VS. GÉNIUS

Boost štartéry a Genius nabíjačky batérií sa líšia svojou celkovou funkciou a kontextom použitia. Boost štartéry sú ideálne pre núdzové situácie na cestách. Dobre prispôsobený vzdialeným kontextom mimo siete, môžete naštartovať batériu svojho vozidla kdekoľvek. Genius je na druhej strane produkt, ktorý sa zameriava na prevenciu predĺžením životnosti vašej batérie prostredníctvom nabíjania a údržby. Tento proces vyžaduje prístup k striedavému napájaniu a zvyčajne sa vykonáva na príjazdových cestách, v obchodoch alebo v garážach. Nabíjačky Genius sú mimoriadne užitočné na udržanie auta so zdravou batériou na dlhší čas. Boost aj Genius sú dlhoročné produkty NOCO, vyrobené s patentovanou bezpečnostnou technológiou, vysokokvalitnými komponentmi a efektívnym dodávaním energie, to všetko v odolnom ráme. Obaja sú skvelým doplnkom každej garáže, obchodu,

Pre viac informácií navštívte webovú stránku: no.co