NOVOL - Novinka Vybavenia dielní!

NOVOL - Novinka Vybavenia dielní!

|

Odborníci z oddelenia lakovania zbystrite! Oddelenie Vybavenia dielní INTER CARS zaraďuje pre Vás od 1.8.2017 do svojho sortimentu NOVINKU značky NOVOL. Tento výrobca už viac ako 30 rokov vyrába a ponúka komplexný sortiment profesionálnych výrobkov pre autolakovníkov.

Zistite viac...

Už viac ako 30 rokov značka NOVOL vyrába a ponúka komplexný sortiment profesionálnych výrobkov pre autolakovníkov. V ponuke Vybavenia dielní INTER CARS nájdete lakovnícke materiály, vrátane rôznych druhov tmelov, špeciálnych plničov, lakov, akrilových podkladov a široký rozsah doplnkových výrobkov. Cieľom značky NOVOL je prinášanie efektívnych riešení pre moderné lakovanie.

A práve v spolupráci so značkou NOVOL sme si pre Vás pripravili zaujímavú AKCIU! Kliknite sem.

Pretože kvalita je prioritou ako spoločnosti INTER CARS, tak aj NOVOL, zaviedol výrobca systém noriem ISO 9001, ktorý umožňuje sa zaručiť, že výrobky, s ktorými pracujete, budú vždy rovnako vysokej kvality. Aby značka NOVOL vedela zaistiť stále vysoký štandard používaných materiálov, spoločnosť “R&D laboratory” trvalo vylepšuje receptúry používané vo výrobe.

Naštívte stránky INTER CARS Vybavenia dielní pre detailnejšie informácie!