IC_CALCULATOR

Systémové riešenie kalkulácie a objednávanie náhradných dielov od spoločnosti Inter Cars! Unikátne softvérové ​​riešenie, ktoré vám ušetria čas pri identifikácii, vyhľadávaním a výberom náhradných dielov a ušetrí peniaze Vám alebo Vašim zákazníkom - majiteľom vozidiel.

Jedná sa o vzájomne previazaný a na seba nadväzujúce softvér, pomocou ktorého jednoznačne a rýchlo vyberiete okamžite dostupný náhradný diel zo sortimentu Inter Cars potrebný na opravu vozidla, vrátane jeho ceny a možnosti okamžitého objednania.

IC_CALCULATOR pomocou databázy TecDoc prevádza OE čísla vybraných náhradných dielov na čísla náhradných dielov zo sortimentu Inter Cars. Výber a objednávanie náhradných dielov je tak vďaka prepojeniu s kalkulačnom softvérom SilverDAT ® II a elektronickým katalógom IC WebCat otázkou niekoľkých mála minút, resp. kliknutí. Zabudnite na zdĺhavé a zložité vyhľadávanie náhradných dielov, IC_CALCULATOR šetrí Váš čas.

V prípade záujmu o IC_CALCULATOR si stiahnite informatívny leták alebo neváhajte kontaktovať ktorúkoľvek z pobočiek Inter Cars!

 

Vstup do IC_CALCULATOR: