IC Katalóg

IC_Katalog je moderný nástroj pre vyhľadávanie a objednávanie náhradných dielov pre osobné, nákladné automobily, motocykle, príslušenstvo a zariadenia vybavenia dielní.

Hlavné vlastnosti:

Vyhľadávanie produktu v katalógu na základe značky vozidla, alebo zoznamu súčiastok.
Objednávacie indexy IC sú vo väčšine prípadov identické s označením výrobcov, alebo sú s jednoduchým prefixom na začiatku.
Používanie čísel a náhradných dielov výrobcov automobilov.
Vyhľadávanie v slovníku podľa názvu, alebo označenia dielu - obsiahnutý slovník, pričom nezáleží na vami vpísanej dĺžke frázy alebo vložených slov (F8).
Výber produktov len zvoleného výrobcu (F4).
Filtrovanie výberu - diely pre nákladné automobily, automobily, motocykle, vybavenie dielní.
Výber podľa selekcie produktových skupín.
Hľadanie podľa čiarového kódu.
Vyhľadávanie podľa statusu tovaru - novinka, špeciálna ponuka, výpredaj, atď

Umožňuje rychlé vyhledávání požadovaných náhradních dílů, také jejich úplnou identifikaci díky přiloženým technickým informacím (rozměry, fotografie, elektrická schémata, druh materiálu, hmotnost apod.) a samozřejmě snadné objednávání. Katalog je pravidelně aktualizovaný, což zaručuje přístup do nejnovější nabídky výrobců automobilových dílů. Katalog obsahuje kompletní sortiment Inter Cars, off-line i on-line stavy skladů Inter Cars, umí zobrazit maloobchodní cenu i nákupní cenu pro zákazníka, dokáže převádět OE čísla na objednací čísla Inter Cars a samozřejmě ještě mnohem více.

Nejnovější edice umožňuje objednávání zboží přímo z katalogu. V katalogu je integrován modul umožňující kontrolu „normočasů“ jednotlivých oprav, informaci o servisních prohlídkách, možnost vytvořit kalkulaci ceny opravy pro zákazníka autoservisu včetně ceny za servisní úkony, atp.

Ak máte záujem o IC Katalog, ste autoservis, alebo predajca náhradných dielov kontaktujte nás alebo navštívte náš e-shop a objednajte si IC_KATALOG zadarmo!

Inštalácia IC Katalóg

Verzia

  • i_dbfs.7z - Tovar [FTP]

  • setup.exe - instalační program IC_Katalogu v [FTP]

  • i_katalog.7z - databáze pro vyhledávání v katalogu, 2012/01 [FTP]

  • i_sta.zip - dostupnost zboží (Offline stavy) [FTP]