Hľadáte jednoduchý spôsob komunikácie so zákazníkmi?

Hľadáte jednoduchý spôsob komunikácie so zákazníkmi?

|

Chcete byť zákazníkom na očiach aj v online? Je pre vás vlastná webstránka pridrahá?

Hovorí sa, že kto nie je na webe, ako keby nebol. A platí to aj pre podnikanie. Konkurencia narastá a všetci, aj vaši budúci zákazníci vyhľadávajú informácie najmä na internete. Byť viditeľní a mať dobrú prezentáciu na internete je preto kľúčové. Zároveň to ešte nikdy nebolo také jednoduché, pretože Motointegrator to urobí za vás.

Motointegrator.com - Rozsiahla databáza autoservisov

 

AK UŽ MÁ VÁŠ SERVIS WEBOVÚ STRÁNKU

Získate ďalší komunikačný a propagačný nástroj, ktorým oslovíte nových potenciálnych zákazníkov.

 

AK NEMÁ VÁŠ SERVIS WEBOVÚ STRÁNKU

Motointegrator vám umožní vytvoriť si online profil a zviditeľniť sa rovnako, ako keby ste mali vlastnú webovú stránku.

 

Motointegrator je platforma, ktorá vám umožní predstaviť sa na webe a efektívne propagovať váš autoservis. Tento portál je aktívny už v 12 krajinách Európy, kde patrí medzi najobľúbenejšie webové stránky, ktoré podporujú autoservisy v oblasti internetového marketingu. Motointegrator prináša svoje služby i na Slovensko. Odteraz aj vy máte možnosť využívať propagáciu svojho podnikania prostredníctvom tejto platformy.

Ak ste vlastníkom servisu, ktorý používa náš online katalóg, môžete si webovú stránku svojej spoločnosti nastaviť pomocou niekoľkých jednoduchých krokov. Stačí vyplniť všetky kľúčové informácie, ako sú: adresa, telefónne číslo, otváracia doba, popis servisu, zoznam a cenník služieb, špecializácia a vybavenie pre zákazníkov servisu a hotovo!

A čo viac, máte príležitosť zatraktívniť si túto webovú stránku a štandardnú ponuku na nej, zverejnením špeciálnych akcií a ponúk, ktoré sú pre Vás podstatné a tie budú viditeľné pre ľudí, ktorí hľadajú autoservis, alebo služby autoservisu na Motointegrator.com.

Chcete sa aj vy zviditeľniť? Radi dostávate nové objednávky? REGISTRUJTE SA v e-cat!

Motointegrator.com

4 hlavné dôvody prečo sa registrovať

PrelistovaťStiahnúť PDF