Kariéra

Spoločnosť Inter Cars Slovenská republika, s.r.o. hľadá uchádzačov na pozíciu:

Area Sales Manager pre Stredné Slovensko

Náplň práce

* zodpovedá za prácu obchodného tímu v rámci prideleného regiónu / pobočky BB, ZV, LC, RK, NO /

* zodpovedá za spoluprácu a komunikáciu so zákazníkmi / autoservis, predajňa s náhradnými dielmi/

* koordinuje promočné aktivity a marketingové materiály pre zákazníkov

* spracováva krátkodobé a dlhodobé plány predaja

* zodpovedá za plnenie objemových a maržových cieľov

* komunikuje s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti

* pravidelne reportuje a podáva spätnú väzbu

* monitoruje konkurenciu

Požadujeme

* minimálne 3 ročná skúsenosť na podobnej pozícii / segment s náhradnými dielmi výhodou/

* skúsenosť s vedením väčšieho tímu

* pragmatický a pro-aktívny prístup

* vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti

* samostatnosť

* tímový duch

Ponúkame

* práca pre úspešnú nadnárodnú spoločnosť

* služobný automobil aj na súkromné účely, telefón, notebook

* motivujúce platové ohodnotenie

* zľava na firemné produkty

* školenia a iné benefity

Svoje životopisy a motivačné listy posielajte na: zaujemopracu@intercars.eu