METALTEC® - 1 produkt na 100 použití!

METALTEC® - 1 produkt na 100 použití!

|

Novinka v olejových aditívach! Tento metal-kondicionér má jedinečné mazacie vlastnosti a jeho používanie preukázateľne šetrí výrobné i prevádzkové náklady. METALTEC® má široké uplatnenie a viditeľne znižuje mieru opotrebovania kovových komponentov. Teraz v ponuke INTER CARS.

Zistite viac...

Spoločnosť METALTEC® so sídlom v Kanade pôvodne vyvinula METALTEC® pre energetický priemysel a raketové technológie. Dlhodobo je najpoužívanejším konzervačným a ochranným prostriedkom pre zbrane a armádu. METALTEC® bol vyvinutý za účelom zušľachtenia kovov pri nemenných vlastnostiach akéhokoľvek kovu. METALTEC® pôsobí na báze syntetických derivátov uhľovodíka a chráni kovy stálou syntetickou molekulárnou väzbou, ľahko sa rozpúšťa ako v syntetických tak aj v minerálnych olejoch a mazivách vrátane všetkých druhov palív. Nerozpúšťa sa vo vode, vodu METALTEC® odpudzuje.

Je zaradení do skupiny bezpečných výrobkov. METALTEC® neobsahuje žiadne škodlivé zložky, ani žiadne rozpúšťadlá s nízkou molekulovou stabilitou, preto je METALTEC® zaradený do skupiny A. Pri aplikácii nie sú potrebné žiadne ochranné prostriedky ani žiadne špeciálne nástroje

Plne modifikuje vlastnosti povrchovej vrstvy trecích dielov, čím sa tvorí dlhodobo odolná mikro vrstva s veľmi dobrými mazacími vlastnosťami. Táto tenká vrstva sa charakterizuje veľkou stabilitou, ktorá je vysoko odolná proti:

OPOTREBOVANIU

PÔSOBENIU VYSOKÝCH TEPLÔT

CHRÁNI KOVOVÚ PLOCHU PROTI KORÓZIÍ

SPOĽAHLIVO ODPUDZUJE VODU

DLHODOBO ZABRAŇUJE OXIDÁCII KOVOV

Produkty výrobcu METALTEC objednávajte vo Webovom katalógu INTER CARS alebo prostredníctvom Vášho obchodného zástupcu!