Purro - kvalitná značka filtrov

Purro - kvalitná značka filtrov

|

Vysoko kvalitné filtre so širokým portfóliom aplikácií. Purro - novinka medzi našimi privátnymi značkami.

Prišli časy, kedy v celej spoločnosti rezonujú najmä otázky spojené s Covid 19. Či už súvisiace so zdravím obyvateľstva alebo ekonomickými dopadmi vzhľadom na budúcnosť. Pracujeme v segmente, ktorý zohráva dôležitú úlohu ako podpora jedného zo základných ekonomických pilierov terajšej situácie vo svete.  Spoločnosť Inter Cars sa aj v tejto dobe venuje nie len svojej štandardnej činnosti (zabezpečovanie rýchleho prístupu tovaru k svojim zákazníkom), ale aj teraz sa snaží robiť pre zákazníkov naviac. Hľadá spôsoby ako naplniť čo najvyššie percento ich potrieb a požiadaviek. Určite nie malou mierou k tomu bude prispievať nová privátna značka PURRO.

 Pod značkou PURRO nájdete širokú škálu vysoko kvalitných filtrov pre osobné a nákladné vozidlá. V roku 2021 sa vo výrobných závodoch plánuje vyrobiť viac ako 35 miliónov kabínových, olejových, vzduchových, hydraulických a palivových filtrov. Hlavné výrobné miesto sa nachádza v Poľsku a USA.
 

Produkty PURRO sa vyznačujú jedinečnou patentovanou metódou usporiadania roliek filtračných materiálov spôsobom, ktorý výrazne zvyšuje ich účinnosť. Kvalita filtrov znamená, že PURRO prechádza niekoľkými testami kvality a získal certifikát od laboratória INTERMEKO.

 

ISO 4548-1    Kvalita olejových filtrov z hľadiska prietokových charakteristík

ISO 4548-2    Činnosť charakteristiky obtokového ventilu

ISO 4548-3    Odolnosť voči vysokému poklesu tlaku a zvýšenej teplote oleja

ISO 4548-4    Zaručenie dlhodobej prevádzky PURRO filtrov

ISO 4548-5    Dodatočná ochrana proti extrémnym pracovným podmienkam

ISO 4548-6    Kontrola odolnosti proti nadmernému tlaku

 

PURRO používa moderné výrobné procesy s certifikátom ISO 9001 a ISO 14001 a má ochrannú známku registrovanú v EU. Ponuka PURRO bude obľúbená aj u náročných zákazníkov na trhu náhradných dielov a to z dôvodu, že ponúka:

Moderný dizajn a pútavé farby

Špeciálne balenie pre každú skupinu výrobkov

Premium výrobcovia medzi referenciami na štítokch (cross referencie na etiketách)

Štítky s názvom výrobku vo viacerých jazykoch

Označenie krajny pôvodu priamo na filtre

PURRO sa stáva dôležitou privátnou značkou spoločnosti InterCars. Vďaka kvalite a vzhľadu PURRO dáva skvelú príležitosť ponúknuť naše filtre širokej skupine vašich zákazníkov.