NOVÁ RADA BRZDOVÝCH DIELOV ZNAČKY ABE

NOVÁ RADA BRZDOVÝCH DIELOV ZNAČKY ABE

|

ABE, jedna z našich privátnych značiek segmentu bŕzd, ktorá si už vybudovala medzi zákazníkmi dobré meno a stabilné postavenie, rozširuje svoje portfólio o radu Performance.

ABE, jedna z našich privátnych značiek segmentu bŕzd, ktorá si už vybudovala medzi zákazníkmi dobré meno a stabilné postavenie, rozširuje svoje portfólio o radu Performance. Vďaka použitiu starostlivo vybraných materiálov a najnovším dizajnovým riešeniam je ideálnou voľbou pre moderné brzdové systémy.

Portfólio zahŕňa brzdové kotúče a doštičky, ktoré reagujú na dopyt na trhu všade tam, kde sa očakáva najvyšší štandard. Brzdové kotúče ABE PERFORMANCE sa vyznačujú:

  • použitím zliatin ocele s vysokým obsahom uhlíka, tzv. technológia HIGH CARBON zlepšujúca parametre materiálu, a tým zaisťujúca efektívne brzdenie pri extrémne vysokých prevádzkových teplotách brzdového systému;
  • ďalšie centrovacie skrutky v súpravách, ktoré pomáhajú pri výmene a montáži diskov;
  • špeciálny antikorózny náter ovplyvňujúci vzhľad a estetiku výrobku, umožňujúci montáž hneď po vybalení z krabice bez potreby ďalšieho čistenia.

Na záver výrobného procesu je na každý kotúč aplikovaná antikorózna vrstva. Všetky kotúče aj platničky spĺňajú prísne štandardy Európskej normy ECE R90-2.

Pri platničkách pribudli drážky a skosenia pre lepšie brzdné parametre. Tmavé miesta na brzdnej ploche platničky obsahujú latku, ktorá podporuje brzdnú účinnosť hneď po namontovaní na vozidlo. Sada platničiek obsahuje kompletnú sadu príslušenstva.

Produkty z danej rady, kotúče či platničky sa priebežne naskladňujú. V súčasnosti máme na našich skladoch dostupných už 190 položiek kotúčov a 160 položiek platničiek. Rozsah dostupnej ponuky budeme naďalej zvyšovať. Pri vyhľadávaní produktov tejto rady v našom katalógu sa veľmi rýchlo zorientujete. Objednávacie čísla brzdových dielov ABE Performance sú ukončené s „-P“, ako príklad možno uviesť brzdové kotúče C3A030ABE-P.

Každá privátna značka v ponuke spoločnosti Inter Cars prechádza po výrobnom procese sériou meraní a simuláciou najnáročnejších podmienok užívateľského prostredia. Počas týchto testov a simulácií sa okrem iného výrobky režú, brúsia, podrobujú soľným testom, testom odolnosti v ťahu a tlaku a mnoho ďalšieho. Keďže rada Performance patrí do kategórie privátnych značiek našej spoločnosti, rovnako podlieha všetkým týmto náročným testom. A to, samozrejme, v tých najmodernejších európskych či svetových testovacích centrách. Aj toto je dôkazom toho, že Inter Cars je neustále na „Ceste k vyšším štandardom“.