NOVINKA – Rozvodové sady GATES!

NOVINKA – Rozvodové sady GATES!

|

INTER CARS zaraďuje do svojej ponuky NOVINKU v sekcii rozvodových súprav. Americká značka GATES pôsobí v segmente už viac než 100 rokov a práve preto Vám prinášame množstvo klinových a rozvodových remeňov, súprav rozvodových remeňov s kladkami a vodnou pumpou, ako aj bez vodnej pumpy.

Zistite viac...

INTER CARS zaraďuje do svojej ponuky NOVINKU v sekcii rozvodových súprav. Americká značka GATES pôsobí v segmente už viac než 100 rokov a práve preto Vám prinášame množstvo klinových a rozvodových remeňov, súprav rozvodových remeňov s kladkami a vodnou pumpou, ako aj bez vodnej pumpy.

Spoločnosť GATES so sídlom v americkom Denveri je popredným výrobcom špičkových gumových remeňov a hadíc pre priemyselné, hydraulické, poľnohospodárske a automobilové použitie. GATES dodáva nielen všetkým hlavným výrobcom automobilov a strojov, ale aj pre trh s náhradnými dielmi a príslušenstvom. Hlavné odbory, pre ktoré spoločnosť dodáva svoje produkty, sú výroba automobilov, doprava, poľnohospodárstvo, baníctvo, stavebníctvo, kancelárske vybavenie, počítačové technológie a dokonca spracovanie potravín.

V ponuke INTER CARS sú produkty GATES zastúpené v množstve viac než 7.500 položiek zo sortimentu klinových a rozvodových remeňov, súprav rozvodových remeňov s kladkami a vodnou pumpou, ako aj bez vodnej pumpy.