Alkoholtestery AlcoForce v ponuke Inter Cars!

Alkoholtestery AlcoForce v ponuke Inter Cars!

|

Spoločnosť Inter Cars Slovenská republika vytvorila novú spoluprácu s firmou Work and Road Safety Corporation s.r.o., vďaka čomu rozšírila svoj sortiment o alkoholtestery značky AlcoForce.

AlcoForce je výrobca technologicky pokročilých alkoholtesterov. Alkoholtestery sa vyrábajú hlavne pre políciu v mnohých krajinách. Alkoholtestery tohto výrobcu sa uplatňujú ako v každodennom živote, tak aj v profesionálnom prostredí. Výrazná väčšina alkoholtesterov disponuje medzinárodnými certifikátmi, ako sú DOT a FDA.

Alkoholtestery disponujú návodom v slovenskom jazyku.

V ponuke Inter Cars nájdete:

Produkty:Objednávacie číslo IC:
Osobný alkoholtester Master, v striebornej farbeALCOFORCE MASTER
Osobný alkoholtester Professional, v čiernej farbeALCOFORCE PROFESSIONAL
Sada náustkov – 10ks v baleníNAUSTKY ALCOFORCE 10KS
Sada náustkov – 10ks v baleníNAUSTKY ALCOFORCE 50KS

 

Osobný alkoholtester Master:

Osobný alkoholtester s elektrochemickým senzorom, ekonomicky výhodný model. Kvalitný výrobok od renomovaného výrobcu AlcoForce. Je vybavený funkciou merania objemu vydychovaného vzduchu, čo zabezpečí, že analyzovaná vzorka je odoberaná naozaj z pľúc (tzv. hlbokopľúcny vzduch), nie iba z ústnej dutiny. Mimoriadne jednoduchý na použitie - ovládanie jediným tlačidlom. Pri prekročení úrovne alkoholu 0,20 promile sa spúšťa signalizácia farebným LED svetlom a súčasne zvukovým signálom. Citlivosť iba na alkohol. Pri správnom používaní nie je meranie ovplyvňované acetónom, výparmi farieb a lepidiel, jedlom, sladkosťami, metánom ani inými látkami, ktoré môžu byť prítomné v ľudskom dychu a ktoré neobsahujú alkohol.

Alkohol tester musí byť kalibrovaný každých 12 mesiacov.

Technická špecifikácia:

 • elektrochemické čidlo;
 • presnosť merania +/- 0,06 ‰ BAC pri 0,5 ‰ ';
 • vyžaduje náustok;
 • druh a počet batérií: 1 x AAA 1,5V alkalická;
 • hmotnosť netto 76 g s batériou;
 • rozmery (š / v / h) 55 × 105 × 23 mm;
 • rozsah a presnosť 0,00 - 3,00 ‰ s presnosťou 0,01 ‰

Aby nedošlo k poškodeniu alkoholtesteru, neodporúča sa používať tester bezprostredne po konzumácii alkoholu, vždy počkajte aspoň 15-20 minút. Nevystavujte alkoholtester príliš vysokým alebo príliš nízkym teplotám, nie je vhodné ho skladovať vo vozidle. Balenie obsahuje okrem alkoholtesteru aj batériu, 2 náustky a návod v slovenskom jazyku.

Alkoholtester Professional:

Profesionálny merací prístroj - s Fuel Cell (palivový článok). Využíva najnovšiu technológiu z oblasti elektrochemických senzorov, ktoré sú používané vo všetkých policajných alkoholtesteroch. Je vybavený meraním objemu vydychovaného vzduchu, ktorý zabezpečí, že je analyzovaná vzorka odoberaná naozaj z pľúc (tzv. hlbokopľúcny vzduch), nie iba z ústnej dutiny. Mimoriadne jednoduchý na použitie - ovládanie jediným tlačidlom. Citlivosť iba na alkohol. Pri správnom používaní nie je meranie ovplyvňované acetónom, výparmi farieb a lepidiel, jedlom, sladkosťami, metánom ani inými látkami, ktoré môžu byť prítomné v ľudskom dychu a ktoré neobsahujú alkohol.

Alkohol tester musí byť kalibrovaný každých 12 mesiacov.

Technická špecifikácia:

 • elektrochemické čidlo;
 • rozsah a presnosť zobrazovaného merania 0,00 - 4,00 ‰ s presnosťou 0,01 ‰;
 • vyžaduje náustok;
 • druh a počet batérií 2 x AAA 1,5V alkalické;
 • rozmery (š / v / h) 47 × 114 × 24 mm.

Aby nedošlo k poškodeniu alkoholtestera, neodporúča sa používať tester bezprostredne po konzumácii alkoholu, vždy počkajte aspoň 15-20 minút. Nevystavujte alkohol tester príliš vysokým alebo príliš nízkym teplotám, nie je vhodné ho skladovať vo vozidle. Balenie obsahuje okrem alkoholtesteru aj batérie, 2 náustky a návod v slovenskom jazyku.