Máme naskladnené! Tisícky pneumatík skladom do 24 hodín

Máme naskladnené! Tisícky pneumatík skladom do 24 hodín

|

Výborná správa pre servisy! Letné pneumatiky sa k vám z Inter Cars teraz dostanú expresne rýchlo. Výrazne sme rozšírili ponuku skladom na Slovensku.

Ponuka pneumatík spoločnosti Inter Cars sa od marca 2023 výrazne rozširuje. Vzhľadom na aktuálnu sezónu, ide najmä o letné pneumatiky.  V ponuke nájdete pestrú paletu značiek aj zrýchlené dodanie tovaru.

Neustále zlepšovanie ponuky a služieb je v Inter Cars na prvom mieste. Aj preto sa rozšíri sortiment o letné pneumatiky a disky vrátane exkluzívnych značiek. Postupne dôjde taktiež k naskladneniu pneumatík určených pre motocykle, nákladné vozidlá, priemyselné poľnohospodárske stroje a zariadenia.

Kľúčom bola modernizácia

Pobočková sieť Inter Cars sa v priebehu minulého roka rozrástla o niekoľko členov (Bardejov, Vrbové, Senica), zásadným hráčom sa však stal nový regionálny sklad v Prešove, ktorý spolu s kapacitne väčším strediskom v Sučanoch tvorí najväčšie zásoby pneumatík v rámci celej siete Inter Cars na Slovensku.

Vďaka tomu bude v slovenskej sieti Inter Cars k dispozícii viac ako 30 000 kusov pneumatík s dovozom do 24 hodín. V prípade medzinárodných skladov v Poľsku je možné zabezpečiť doručenie do 48 hodín pre viac než 200 000 kusov pneumatík.

„Sme radi, že v Inter Cars bude mať náš zákazník skutočne všetko pod jednou strechou – už aj pneumatiky. Modernizáciu a zlepšovanie služieb máme v našej DNA, preto urobíme všetko preto, aby sme v takomto trende pokračovali,“ vysvetľuje Martin Mihaliček, Country Manager Inter Cars.

S príchodom nového sortimentu sa modernizácia odzrkadlila aj v rámci zlepšenia infraštruktúry na dovážanie pneumatík. Súvisí to najmä s postupnou transformáciou vozového parku a nastavením procesov na zvýšenú prepravu nových produktov. Taktiež došlo k prispôsobeniu skladov pre minimálne predzásobenie (Zvolen, Lučenec, Trnava, Senec, Banská Bystrica, Ružomberok, Poprad).

„Naše pestré portfólio pneumatík zaujme aj náročného zákazníka. Verím, že v kombinácii s kapacitami, premyslenou logistikou a našimi skúsenosťami sa staneme spoľahlivým partnerom aj v oblasti pneumatík,“ hovorí Roman Dorociak, Segment manažér pneumatík Inter Cars.

Dostupné aj exkluzívne značky

Na výber bude dostupné skutočne široké portfólio značiek – vrátane tých exkluzívnych. Ekonomickú triedu zastupujú napríklad Kormoran (signifikantný najmä skvelou ovládateľnosťou aj pri vysokých rýchlostiach, vyrába sa v Srbsku) či Laufenn (pneumatiky sa vyrábajú v Maďarsku na vysokej technologickej úrovni) od známeho výrobcu Hankook. V portfóliu budú aj obľúbené lokálne značky ako Matador, Barum, Kely, Debica a iné.

Stredná cenová kategória patrí značkám, ako sú napríklad Hankook, Nexen, Kleber, Nokian či Kumho. V prémiovej kategórii nájdete Michelin, Continental, Pirelli, Goodyear – Dunlop, Bridgestone alebo Yokohama.

Multibrandy aj exkluzívne značky nájdete v e-cate spolu s detailnými technickými parametrami, ako aj sezónne odporúčané produkty a akcie. Zákazníci Inter Cars budú mať možnosť aj technického poradenstva.  

Aj s odpadovým hospodárstvom

Okrem širokej ponuky pneumatík bude k dispozícii aj zabezpečenie odpadového hospodárstva. Pneumatiky, ktoré viac nebudú určené na použitie, sa budú následne energeticky a mechanicky zhodnocovať v súlade s najprísnejšími normami a štandardmi v tejto sfére.

Celú ponuku pneumatík nájdete v e-cat na tomto odkaze