Všetko na jednom mieste: Continental uviedol na trh nový webový portál pre automobilový trh s náhradnými dielmi

Všetko na jednom mieste: Continental uviedol na trh nový webový portál pre automobilový trh s náhradnými dielmi

|

• Prehľadne: technologická spoločnosť Continental prepojila na jednom webe informácie o všetkých svojich produktoch pre trh s náhradnými dielmi
• Nekomplikovane: ľahko nájdete vhodné náhradné diely pomocou nového online katalógu
• Užívateľsky prívetivý: mnoho jazykových verzií a prehľadný vzhľad

Technologická spoločnosť Continental vo svojom novom online portáli ponúka informácie o svojom portfóliu produktov a služieb pre obchod s náhradnými dielmi pre automobily. Servisy a dodávatelia tak môžu prehľadne vidieť všetky produkty, značky a služby, s ktorými Continental podporuje nezávislý trh s náhradnými dielmi.

"Ako jeden z najväčších celosvetových dodávateľov a výrobcov pneumatík v automobilovom priemysle, vyvíjame aj budúce technológie. Našim partnerom poskytujeme rozsiahle know-how, produktové a servisné portfólio aj na trhu s náhradnými dielmi. Už teraz ponúkame širokú škálu pneumatík, komponentov pohonu, elektroniky, bŕzd a diagnostiky, ktorú neustále rozširujeme. V dlhodobejšej perspektíve chceme ponúknuť všetko pre budúcu mobilitu z jedného zdroja, vrátane zodpovedajúceho konceptu služieb, školení a podpory predaja pre servisy a dodávateľa. Informačná platforma je preto nevyhnutná, "hovorí Stefan Doetsch z Continentalu, ktorý je zodpovedný za predaj v divízii Independent Aftermarket. 

Hľadané - nájdené: Online katalóg pomáha identifikovať náhradné diely 

Continental prvýkrát poskytuje bezplatný a komplexný online katalóg, v ktorom sú uvedené všetky značky a produkty. To umožňuje dodávateľom a servisom identifikovať ten správny náhradný diel z celého sortimentu, ktorý je v ponuke. Potrebné informácie a návody pre danú skupinu produktov, ako aj vysvetľujúce a produktové videá, sú rýchlo po ruke. Globálne web je zatiaľ k dispozícii v siedmich jazykoch: nemčine, angličtine (USA a medzinárodná), francúzštine, taliančine, ruštine, srbčine a španielčine. Postupne bude výber jazykových mutácií rozširovaný. Web bude v budúcnosti sám rozpoznávať krajinu, z ktorej je prístup a automaticky sa otvorí v príslušnom jazyku. Online katalóg náhradných dielov si stačí už teraz prepnúť na požadovaný jazyk. Vývojári tiež kládli veľký dôraz na užívateľskú prívetivosť, pokiaľ ide o dizajn: vďaka citlivému dizajnu je stránka vždy prehľadne usporiadaná - bez ohľadu na to, či je prístupná z počítača, tabletu alebo smartphonu.

Online katalóg náhradných dielov je už teraz k dispozícii pre dodávateľov a servisy na adrese:

https://web.tecalliance.net/continental/de/home

a globálne web portál na adrese:

www.continental-aftermarket.com