OD VÝROBCU BRZDOVÝCH KOTÚČOV ČÍSLO 1 V AUSTRÁLII

OD VÝROBCU BRZDOVÝCH KOTÚČOV ČÍSLO 1 V AUSTRÁLII

|

Spoločnosť Disc Brakes Australia (DBA) sa vyvinula od svojich skromných začiatkov ako rodinný podnik pred viac ako 40 rokmi na najväčšieho výrobcu brzdových kotúčov v Austrálii a komplexného dodávateľa brzdového riešenia.

So svojou neprekonateľnou technickou odbornosťou DBA nielenže vyvíja a vyrába najkomplexnejší program brzdových kotúčov a bubnov, ale ponúka aj kompletný sortiment brzdových platničiek a brzdové čeľuste bubnových bŕzd, brzdových kvapalín, senzorov a ďalších príslušenstva.

Sortiment produktov DBA pokrýva viac ako 97% austrálskeho trhu, ktorý je jedným z najrozmanitejších na svete. Náhradné brzdové kotúče a brzdové platničky pre bežné použitie, vylepšenia výkonu, ťahanie, 4×4, vojenské / pancierové vozidlá, pretekárske a motoršportové aplikácie. Zatiaľ čo sa hrdí na svoje austrálske korene a miestne úspechy, DBA sa skutočne stal globálnym hráčom, obsluhujúcim svet prostredníctvom ôsmich distribučných centier po celej Austrálii, Novom Zélande a USA, distribútorov na všetkých kontinentoch a exportujúc do viac ako 30 krajín.Začiatok formulára

Pri výrobe a distribúcii bezpečnostne kritických komponentov DBA verí, že nie je miesto pre skratky ani náhradu kvality. Jeho sortiment náhradných kotúčov a platničiek ponúka množstvo technických inovácií a patentov a stanovuje štandard v kvalite, výkone a bezpečnosti. Výsledkom je, že produkty DBA sú oveľa lepšie ako generické diely a aftermarketové kópie.

Street series

OE náhradné kotúče zo série STREET SERIES sú ideálne pre vodičov, ktorí hľadajú vylepšenie výkonu na úrovni OE. S povrchom strojovo dokončeným CBN a rôznymi drážkovanými / vŕtanými dizajnmi na výber, brzdové kotúče zo série Street Series zaručujú minimálnu variabilitu hrúbky kotúča (DTV) a citlivejší pocit z ovládania pedálu. Kotúče zo série Street Series vám každý raz poskytnú istotu pri montáži - na rozdiel od lacného, horšieho alternatívneho riešenia.

IDEÁLNY PRE:

• Náhradu OE a každodenné použitie
• Osobné autá a SUV
• Malé dodávky

 

Séria 4000

Brzdové kotúče zo série 4000 sú priame náhrady jednodielnych brzdových kotúčov, navrhnuté pre vodičov, ktorí hľadajú vylepšený výkon brzdenia nad štandardné úrovne OE.

Odlievané z legovaného železa s vysokým obsahom uhlíka XG-150 a podstupujúce termálnu stabilizačnú profiláciu (TSP), metalurgia kotúča dokáže zvládnuť zvýšený stres a teplo vytvorené pri intenzívnom brzdení, znovu a znovu.Začiatok formulára

S patentovaným ventilačným systémom Kangaroo Paw, ktorý implementuje sériu 144 pilierov so vzorom diamantu a slzy, dosahuje až 30% zvýšenie plochy a 20% zlepšenie účinnosti chladenia (v porovnaní s tradičným dizajnom s priamymi lopatkami).

IDEÁLNY PRE:
• Vylepšenie OE
• Osobné automobily, SUV a 4x4
• Malé dodávky
• Ľahšie závody na okruhu

 

Séria 5000

Vysokovýkonné kotúče zo série 5000 zdieľajú všetky výhody série 4000. Sú to kompozitné dvojdielne priame náhradné brzdové kotúče. Používa sa len najvyššia kvalita materiálov, aby bol zabezpečený optimálny výkon aj v najťažších podmienkach, spojením kruhov z vysokouhlíkovej liatiny s krytmi z leteckej hliníkovej zliatiny (T6061-T6) držaných spolu s použitím Národných leteckých štandardov (NAS) skrutiek a rýdzovacích matíc.

DBA ponúka kompletné zostavy (klobúky a kruhy kotúčov, zviazané spolu skrutkami) na prvotné výmeny, spolu s náhradnými klobúkmi a kruhmi, ktoré sa predávajú samostatne. Toto umožňuje vodičom opätovne použiť svoje klobúky zo série 5000 s novými kruhmi zo série 5000.Začiatok formulára

 

IDEÁLNY PRE:
• Výkonné vozidlá
• Použitie na okruhu a v rally športochZačiatok formulára

 

Brzdové platničky

Brzdové platničky zo série STREET SERIES sú najnovším prírastkom do DBA komplexného sortimentu brzdových produktov. Smerujú na trh náhradných dielov OE, a boli vyvinuté s tromi technickými cieľmi – vytvoriť brzdovú platničku, ktorá dosahuje výkon na úrovni OE alebo lepší, ponúka najlepšie trenie pre danú aplikáciu a dopĺňa najdlhšie existujúcu a najúspešnejšiu radu brzdových kotúčov zo série STREET SERIES od DBA.

Brzdové platničky STREET PERFORMANCE boli navrhnuté pre vodičov, ktorí hľadajú vylepšené brzdové vlastnosti oproti tradičným brzdovým platničkám OE. STREET PERFORMANCE je ďalším krokom pre všetky vozidlá, vyvinutým na poskytnutie účinného trenia v reakcii na stlačenie brzdového pedálu a ponúka nízku opotrebovanosť a minimalizáciu prachu.

Brzdové platničky XTREME PERFORMANCE boli navrhnuté pre vodičov, ktorí hľadajú vysoký počiatočný záber a konzistentné trenie od nízkej po vysoké teploty. Rozsah XP je určený pre náročné aplikácie, kde sú vyžadované vyššie úrovne trenia na bezpečné brzdenie za extrémnych podmienok.