Akcie Inter Cars

CASTROL DARČEK NA DEŇ DETÍ! 15.05.2018

CASTROL DARČEK NA DEŇ DETÍ!

Spravte svojim ratolestiam radosť ku dňu detí! Potešte ich unikátnou tematickou hračkou z LEGO® edície venovanej motoršportu. Pripravte svoje potomstvo na pretekársku slávu s Fordom Fiesta M-Sport WRC z radu LEGO® Speed Champions alebo Fordom GT a legendou LeMans Fordom GT40 z roku 1966!

Zistite viac...

Posvieťte si na BOSCH BRZDY! 06.05.2018

Posvieťte si na BOSCH BRZDY!

Pozrite sa poriadne na ponuku brzdových komponentov značky BOSCH v INTER CARS! Práve v mesiaci máj máte jedinečnú možnosť vrámci programu BOSCH EXTRA získať mimoriadne šikovného pomocníka do Vašej dielne.

Zistite viac...

MÁJOVÁ PONUKA - MEYLE! 03.05.2018

MÁJOVÁ PONUKA - MEYLE!

VYSKLADAJ SI UNIKÁTNU KOLEKCIU! Získajte edíciu tričiek navrhnutých špeciálne pre automechanikov. Dizajn s ktorým sa stotožní každý správny servisák. Nakupujte vybrané produkty každý mesiac od apríla až do septembra a vyzbierajte si jedinečnú kolekciu!

Zistite viac...

CRC - Májová ponuka! 03.05.2018

CRC - Májová ponuka!

Ochranný poťah sedadla. Dôležitá položka každého dobrého autoservisu! Nakúpte v máji čističe bŕzd CRC a odolný poťah je Váš.

Májová AKCIA - DENSO letné leňošenie! 03.05.2018

Májová AKCIA - DENSO letné leňošenie!

To najlepšie, čo môžete získať na leto ku vode, alebo na záhradu! Kvalitná osuška s vysokou absorciou spolu s populárnym LAZY BAGOM. Samo nafukovacím vakom na príjemné nič nerobenie. Stačí naozaj tak málo. Sviečky zapaľovacie aj žhaviace!

VYBAVENIE DIELNÍ - AKCIA SONIC! 10.04.2018

VYBAVENIE DIELNÍ - AKCIA SONIC!

Akciová ponuka dielenského vybavenia od renomovaného výrobcu SONIC Holandsko. Vozíky, nábytok, osvetlenie, špeciálne prípravky a doplnkový sortiment. Všetko dostupné skladom alebo na objednávku.

Zistite viac...

AKCIOVÝ katalóg LKW - JAR 2018! 03.04.2018

AKCIOVÝ katalóg LKW - JAR 2018!

Zima je zdá sa nenávratne preč. Preto Vám LKW oddelenie spoločnosti INTER CARS prináša úplne čerstvý AKCIOVÝ katalóg dielov pre TRUCK, BUS a ARGO segment. Využite príležitosť získať maximum z tých najlepších a najvýhodnejších ponúk!

Zistite viac...

Výnimočná JARNÁ PONUKA! 19.03.2018

Výnimočná JARNÁ PONUKA!

Tento krát sme si pre Vás v INTER CARS pripravili niečo špeciálne. Vynikajúcu JARNÚ PONUKU Vybavenia dielní sme doplnili o to najzaujímavejšie z doplnkov, náhradných dielov a chémie zo sekcie osobných vozidiel. Rozhodne je z čoho vyberať.

Zistite viac...

Expresné čistenie klimatizácie LOCTITE! 11.04.2017

Expresné čistenie klimatizácie LOCTITE!

Čistenie a dezinfekcia klimatizácie nemusia znamenať automaticky veľa času, či vysoké náklady, ako pre Vás, tak aj pre zákazníka. INTER CARS pre Vás pripravil zaujímavú AKCIU na "expresné" čistenie a dezinfekciu LOCTITE.

Funguje mimoriadne proti najväčším strašiakom, akými sú chrípka alebo herpes. Okrem iného samozrejme.

Počet kusov je limitovaný. Rozšírte svoje zásoby!