Akcie Inter Cars

BOSCH - Káva kľudne aj na celý rok! 08.10.2018

BOSCH - Káva kľudne aj na celý rok!

Unikátna akcia INTER CARS v spolupráci so značkou BOSCH! Nakupujte brzdové komponenty značky BOSCH u nás ako u preferovaného dodávateľa programu BOSCH EXTRA a zabezpečte si dostatok kávy kľudne aj na celý rok. Záleží len na Vás!

Zistet viac...

FEBI - Extra VIP body v októbri! 08.10.2018

FEBI - Extra VIP body v októbri!

V mesiaci október máte unikátnu šancu dostať ku poriadnej dávke EXTRA VIP bodov zadarmo ku Vášmu VIP Prémia kontu! Stačí nakupovať produkty značky FEBI a pripravte sa pomaly, ale isto na vianočné nákupy!

Zistite viac...

MOTUL - Špeciálna ponuka! 08.10.2018

MOTUL - Špeciálna ponuka!

Špeciálna ponuka olejov MOTUL! Pri nákupe 60L sudu 100% syntetického motorového oleja MOTUL 8100 získate servisný prípravok DPF Clean (3x300 ml) v hodnote až 50€ iba za jeden cent.

Zistite viac...

BOSCH – VEĽKÝ OKTÓBER! 08.10.2018

BOSCH – VEĽKÝ OKTÓBER!

V KVALITNOM OBLEČENÍ VÁS CHLADNÉ DNI NEODRADIA! Nenechajte sa obmedzovať pri svojej práci nevábnym počasím. S fleecovým svetrom najvyššej kvality Vás ochladenie neprekvapí! Oblečenie vysokokvalitných materiálov a dobre padnúcich strihov navyše prispeje k Vášmu imidžu naozajstného profesionála.

Zistite viac...

Akcia BORMIO až do konca OKTÓBRA! 11.09.2018

Akcia BORMIO až do konca OKTÓBRA!

PRÉMIOVÁ LYŽOVAČKA V TALIANSKOM BORMIO! Získajte šancu stať sa účastníkom jedinečnej zimnej akcie INTER CARS. Výnimočná medzinárodná konferencia spojená s lyžovačkou v unikátnom zimnom rezorte. Druhý decembrový týždeň zmení Talianske BORMIO na nepoznanie a Vy máte šancu byť pri tom.

Zistite viac...

LIQUI MOLY rozdáva RUM a kombinézy! 30.08.2018

LIQUI MOLY rozdáva RUM a kombinézy!

Značka LIQUI MOLY prichádza už opäť s jednou zo svojich úspešných akcií, ktoré sú mierené na poriadnych chlapov a skúsených servisákov. Vybavte si za nákup olejov LIQUI MOLY svoju zbierku chutných rumov a k tomu užitočné "montérky" ako BONUS!

Zistite viac...

Expresné čistenie klimatizácie LOCTITE! 11.04.2017

Expresné čistenie klimatizácie LOCTITE!

Čistenie a dezinfekcia klimatizácie nemusia znamenať automaticky veľa času, či vysoké náklady, ako pre Vás, tak aj pre zákazníka. INTER CARS pre Vás pripravil zaujímavú AKCIU na "expresné" čistenie a dezinfekciu LOCTITE.

Funguje mimoriadne proti najväčším strašiakom, akými sú chrípka alebo herpes. Okrem iného samozrejme.

Počet kusov je limitovaný. Rozšírte svoje zásoby!