Akcie Inter Cars

LIQUI MOLY AKCIA - Kombinéza + Slivovca! 02.11.2017

LIQUI MOLY AKCIA - Kombinéza + Slivovca!

LIQUI MOLY vie ako svojou AKCIOU zaujať a to AŽ DO ODVOLANIA! Tento krát za nákup vybraných olejov len to potrebné. Pracovná kombinéza a zásoba SLIVOVICE JELÍNEK k tomu. Podmienky sú ako vždy, veľmi jednoduché.

Zistite viac...

NTN - SNR - Veľká novembrová AKCIA! 02.11.2017

NTN - SNR - Veľká novembrová AKCIA!

CORTECO - Veľká októbrová AKCIA!

INTER CARS rozdáva body do obľúbeného vernostného programu VIP Prémie! Nakupujte v novembri produkty značky NTN-SNR a doprajte si rôzne potešenia, či už pre seba, Vašu dielňu alebo niečo užitočné do rodiny.

Zistite viac...

ZF - TRW - Veľká novembrová AKCIA! 02.11.2017

ZF - TRW - Veľká novembrová AKCIA!

November! Posledný mesiac veľkých jesenných AKCIÍ v INTER CARS. November Vás pripraví na nadchádzajúce zimné obdobie. Nakupujte produkty značiek ZF, TRW, SACHS, LEMFORDER a získajte prémiovú ISOTEXOVÚ bundu z limitovanej kolekcie.

Zistite viac...

AKCIOVÝ katalóg PKW! Jeseň - Zima 2017 06.10.2017

AKCIOVÝ katalóg PKW! Jeseň - Zima 2017

AKCIOVÝ katalóg dielov a príslušenstva pre osobné vozidla na sezónu JESEŇ - ZIMA 2017 je tu. Až do konca roku 2017 môžete nakupovať za zvýhodnené ceny práve ten sortiment, ktorý je na túto sezónu ako ušitý na mieru.

Zistite viac...

AKCIA - Zimné zmesi do ostrekovačov! 04.10.2017

AKCIA - Zimné zmesi do ostrekovačov!

Zima je už predo dvermi. Skutočne teplé dni sú už zrejme na tento rok preč a pomaly sa objavujú ranné "mrazíky". Nenechajte sa zaskočiť a nakúpte šetrné, ale SILNÉ zimné zmesi do ostrekovačov už teraz.

Zistite viac...

AKCIOVÝ katalóg LKW - Jeseň 2017 28.09.2017

AKCIOVÝ katalóg LKW - Jeseň 2017

Posledné letné dni sú už za nami. To je ten dôvod, prečo Vám práve teraz prináša oddelenie LKW INTER CARS úplne novú jesennú AKCIOVÚ ponuku na rok 2017. Až 32 strán a množstvo zaujímavých produktov za zaujímavé ceny. Stojí rozhodne za to!

Zistite viac...

BOSCH AKCIA - 3 násobok EXTRA bodov! 14.09.2017

BOSCH AKCIA - 3 násobok EXTRA bodov!

BOSCH prináša ďalšiu zo svojich zaujímavých AKCIOVÝCH kampaní pre tých, ktorí usilovne zbierajú body v programe BOSCH - EXTRA. Tento krát skutočne zaujímavá ponuka, ktorú by bolo škoda premeškať. Nakupuje výrobky značky BOSCH.

Zistite viac...

VYBAVENIE DIELNÍ - Veľká Jesenná AKCIA! 12.09.2017

VYBAVENIE DIELNÍ - Veľká Jesenná AKCIA!

Oddelenie VYBAVENIA DIELNÍ INTER CARS si pre Vás pripravilo veľkú jesennú AKCIU. Už tradične vieme, čo je pre Vás užitočné a výhodné. Obzvlášť po mimoriadne úspešnej predošlej akcii. Výborné ceny, atraktívne darčeky, leasing bez poplatku a oveľa viac.

Zistite viac...

VÝPREDAJ! - Letná zmes do ostrekovačov. 16.08.2017

VÝPREDAJ! - Letná zmes do ostrekovačov.

Získajte teraz VÝPREDAJOVÚ cenu letnej zmesi do ostrekovačov 4MAX. Stačí nakúpiť už 3 kusy tohto letného "screenwashu" vo sviežej citrusovej vôni a pevnom 5 LITROVOM obale a výnimočná výpredajová cena je Vaša.

Zistite viac...

AKCIA NOVOL - Novinka Vybavenia dielní! 11.08.2017

AKCIA NOVOL - Novinka Vybavenia dielní!

Odborníci z oddelenia lakovania zbystrite! Oddelenie Vybavenia dielní INTER CARS zaraďuje pre Vás od 1.8.2017 do svojho sortimentu NOVINKU značky NOVOL. Tento výrobca už viac ako 30 rokov vyrába a ponúka komplexný sortiment profesionálnych výrobkov pre autolakovníkov. A my máme pre Vás hneď aj AKCIU.

Zistite viac...