Akcie Inter Cars

VYBAVENIE DIELNÍ - AKCIA SONIC! 10.04.2018

VYBAVENIE DIELNÍ - AKCIA SONIC!

Akciová ponuka dielenského vybavenia od renomovaného výrobcu SONIC Holandsko. Vozíky, nábytok, osvetlenie, špeciálne prípravky a doplnkový sortiment. Všetko dostupné skladom alebo na objednávku.

Zistite viac...

APRÍLOVÁ PONUKA - KYB! 04.04.2018

APRÍLOVÁ PONUKA - KYB!

VYSKLADAJ SI UNIKÁTNU KOLEKCIU! Vyskladajte si limitovanú edíciu tričiek navrhnutých špeciálne pre automechanikov. Dizajn s ktorým sa stotožní každý správny servisák. Nakupujte vybrané produkty každý mesiac od apríla až do septembra a vyzbierajte si jedinečnú kolekciu!

Zistite viac...

AKCIOVÝ katalóg LKW - JAR 2018! 03.04.2018

AKCIOVÝ katalóg LKW - JAR 2018!

Zima je zdá sa nenávratne preč. Preto Vám LKW oddelenie spoločnosti INTER CARS prináša úplne čerstvý AKCIOVÝ katalóg dielov pre TRUCK, BUS a ARGO segment. Využite príležitosť získať maximum z tých najlepších a najvýhodnejších ponúk!

Zistite viac...

Výnimočná JARNÁ PONUKA! 19.03.2018

Výnimočná JARNÁ PONUKA!

Tento krát sme si pre Vás v INTER CARS pripravili niečo špeciálne. Vynikajúcu JARNÚ PONUKU Vybavenia dielní sme doplnili o to najzaujímavejšie z doplnkov, náhradných dielov a chémie zo sekcie osobných vozidiel. Rozhodne je z čoho vyberať.

Zistite viac...

AKCIA – LIQUI MOLY Racing mikina! 01.03.2018

AKCIA – LIQUI MOLY Racing mikina!

Získanie LIQUI MOLY originálnej racingovej mikiny je teraz na dosah. Len do konca apríla 2018 sa za nákup vybraných olejov LIQUI MOLY môžete stať majiteľom tejto výnimočnej konfekcie v hodnote až 45,-€.

Zistite viac...

BOSCH AKCIA - 1.111 bodov navyše! 01.03.2018

BOSCH AKCIA - 1.111 bodov navyše!

Nakupujte náhradné diely značky BOSCH a získajte navyše až 1.111 bodov pre ešte viac atraktívnych odmien v rámci programu BOSCH EXTRA. Získate tak prístup ku množstvu výhodných ponúk a darčekov vrámci programu, ktorý má viac než 100.000 zaregistrovaných servisov!

Zistite viac...

VYBAVENIE DIELNÍ - Veľká Zimná AKCIA! 07.12.2017

VYBAVENIE DIELNÍ - Veľká Zimná AKCIA!

Garážové oddelenie INTER CARS už tradične pripravilo pre Vás atraktívnu ZIMNÚ AKCIOVÚ ponuku Vybavenia dielní. Aj počas tohto chladného zimného obdobia môžete nakupovať široké množstvo vybavenia a náradia z "Garážovky" za mimoriadne výhodných podmienok.

Zistite viac...

Expresné čistenie klimatizácie LOCTITE! 11.04.2017

Expresné čistenie klimatizácie LOCTITE!

Čistenie a dezinfekcia klimatizácie nemusia znamenať automaticky veľa času, či vysoké náklady, ako pre Vás, tak aj pre zákazníka. INTER CARS pre Vás pripravil zaujímavú AKCIU na "expresné" čistenie a dezinfekciu LOCTITE.

Funguje mimoriadne proti najväčším strašiakom, akými sú chrípka alebo herpes. Okrem iného samozrejme.

Počet kusov je limitovaný. Rozšírte svoje zásoby!