Akcie Inter Cars

AKCIA CASTROL - Luxusná taška! 15.06.2018

AKCIA CASTROL - Luxusná taška!

VYUŽITE NAPLNO DOVOLENKOVÚ SEZÓNU! Cestujte, spoznávajte svet. Na poctivý výlet je najlepším partnerom rodina, priatelia a štýlová cestovná taška, ktorá Vás reprezentuje. Práve takú máte teraz šancu získať v spolupráci s INTER CARS a CASTROL. Buďte na dovolenku dobre pripravení!

Zistite viac...

JÚNOVÁ PONUKA - BOSCH Brzdy! 01.06.2018

JÚNOVÁ PONUKA - BOSCH Brzdy!

VYSKLADAJ SI UNIKÁTNU KOLEKCIU! Získajte edíciu tričiek navrhnutých špeciálne pre automechanikov za nákup BOSCH Brzdových komponentov. Zároveň sa môžete dozvedieť, prečo sú brzdy BOSCH číslo jedna vo svete. Nakupujte vybrané produkty každý mesiac od apríla až do septembra a vyzbierajte si jedinečnú kolekciu!

Zistite viac...

AKCIA AISIN - Praktickí pomocníci! 01.06.2018

AKCIA AISIN - Praktickí pomocníci!

V spolupráci s kvalitnou japonskou značkou AISIN sme si pre Vás pripravili mimoriadne ŠIKOVNÚ AKCIU! Získajte praktických pomocníkov pre Vašu každodennú prácu v autoservise. Kvalitné a hlavne praktické drobnosti AISIN ideálne pre prácu v motorovom priestore!

Zistite viac...

Posvieťte si na BOSCH BRZDY! 06.05.2018

Posvieťte si na BOSCH BRZDY!

Pozrite sa poriadne na ponuku brzdových komponentov značky BOSCH v INTER CARS! Práve v mesiaci máj máte jedinečnú možnosť vrámci programu BOSCH EXTRA získať mimoriadne šikovného pomocníka do Vašej dielne.

Zistite viac...

Májová AKCIA - DENSO letné leňošenie! 03.05.2018

Májová AKCIA - DENSO letné leňošenie!

To najlepšie, čo môžete získať na leto ku vode, alebo na záhradu! Kvalitná osuška s vysokou absorciou spolu s populárnym LAZY BAGOM. Samo nafukovacím vakom na príjemné nič nerobenie. Stačí naozaj tak málo. Sviečky zapaľovacie aj žhaviace!

VYBAVENIE DIELNÍ - AKCIA SONIC! 10.04.2018

VYBAVENIE DIELNÍ - AKCIA SONIC!

Akciová ponuka dielenského vybavenia od renomovaného výrobcu SONIC Holandsko. Vozíky, nábytok, osvetlenie, špeciálne prípravky a doplnkový sortiment. Všetko dostupné skladom alebo na objednávku.

Zistite viac...

AKCIOVÝ katalóg LKW - JAR 2018! 03.04.2018

AKCIOVÝ katalóg LKW - JAR 2018!

Zima je zdá sa nenávratne preč. Preto Vám LKW oddelenie spoločnosti INTER CARS prináša úplne čerstvý AKCIOVÝ katalóg dielov pre TRUCK, BUS a ARGO segment. Využite príležitosť získať maximum z tých najlepších a najvýhodnejších ponúk!

Zistite viac...

Výnimočná JARNÁ PONUKA! 19.03.2018

Výnimočná JARNÁ PONUKA!

Tento krát sme si pre Vás v INTER CARS pripravili niečo špeciálne. Vynikajúcu JARNÚ PONUKU Vybavenia dielní sme doplnili o to najzaujímavejšie z doplnkov, náhradných dielov a chémie zo sekcie osobných vozidiel. Rozhodne je z čoho vyberať.

Zistite viac...

Expresné čistenie klimatizácie LOCTITE! 11.04.2017

Expresné čistenie klimatizácie LOCTITE!

Čistenie a dezinfekcia klimatizácie nemusia znamenať automaticky veľa času, či vysoké náklady, ako pre Vás, tak aj pre zákazníka. INTER CARS pre Vás pripravil zaujímavú AKCIU na "expresné" čistenie a dezinfekciu LOCTITE.

Funguje mimoriadne proti najväčším strašiakom, akými sú chrípka alebo herpes. Okrem iného samozrejme.

Počet kusov je limitovaný. Rozšírte svoje zásoby!