Akcie Inter Cars

AKCIA! TEROSON premena korózie. 02.02.2018

AKCIA! TEROSON premena korózie.

Prvotriedny výrobca pracovnej chémie pre autoservisy, Značka TEROSON z rodiny HENKEL, Vám prináša v spolupráci s INTER CARS zaujímavú akciu, ktorá stojí za to. Zimné obdobie testuje stav podvozku po všetkých stránkach, preto mu doprajte kvalitnú údržbu.

Zistite viac...

AKCIOVÝ katalóg LKW - Zima 2018! 08.01.2018

AKCIOVÝ katalóg LKW - Zima 2018!

Hneď v úvode nového roku Vám LKW oddelenie spoločnosti INTER CARS prináša úplne čerstvý AKCIOVÝ katalóg dielov pre TRUCK, BUS a ARGO segment. Máte tak príležitosť začať rok spolu s nami v duchu tých najlepších a najvýhodnejších ponúk.

Zistite viac...

NRF - ZIMNÁ AKCIA! 21.12.2017

NRF - ZIMNÁ AKCIA!

Zima je tohto roku v plnom prúde. Práve preto sme pre Vás pripravili AKCIU, pri ktorej môžete získať AŽ 6 LITROV nemrznúcej kvapaliny do chladičov a to úplne ZDARMA ku nákupu komplet sortimentu NRF!

Zistite viac...

VYBAVENIE DIELNÍ - Veľká Zimná AKCIA! 07.12.2017

VYBAVENIE DIELNÍ - Veľká Zimná AKCIA!

Garážové oddelenie INTER CARS už tradične pripravilo pre Vás atraktívnu ZIMNÚ AKCIOVÚ ponuku Vybavenia dielní. Aj počas tohto chladného zimného obdobia môžete nakupovať široké množstvo vybavenia a náradia z "Garážovky" za mimoriadne výhodných podmienok.

Zistite viac...

DENSO – AKCIA do konca februára! 06.12.2017

DENSO – AKCIA do konca februára!

Nakúpiť žhaviče značky DENSO Vás v tomto zimnom období môže príjemne zahriať. Teraz až do KONCA FEBRUÁRA 2018 môžete za DENSO žhaviče získať ako príjemnú mikinu, tak aj kvalitnú pracovnú zimnú vestu!

Zistite viac...

AKCIA - Zimné zmesi do ostrekovačov! 04.10.2017

AKCIA - Zimné zmesi do ostrekovačov!

Zima je už predo dvermi. Skutočne teplé dni sú už zrejme na tento rok preč a pomaly sa objavujú ranné "mrazíky". Nenechajte sa zaskočiť a nakúpte šetrné, ale SILNÉ zimné zmesi do ostrekovačov už teraz.

Zistite viac...

VÝPREDAJ! - Letná zmes do ostrekovačov. 16.08.2017

VÝPREDAJ! - Letná zmes do ostrekovačov.

Získajte teraz VÝPREDAJOVÚ cenu letnej zmesi do ostrekovačov 4MAX. Stačí nakúpiť už 3 kusy tohto letného "screenwashu" vo sviežej citrusovej vôni a pevnom 5 LITROVOM obale a výnimočná výpredajová cena je Vaša.

Zistite viac...

Mobil 1™ 5W30 - Športová AKCIA! 14.07.2017

Mobil 1™ 5W30 - Športová AKCIA!

Leto! To je okrem práce aj pohyb, šport, rodina. Preto Vám prinášame zaujímavú športovú AKCIU. Kúpte jeden kartón motorového oleja Mobil 1™ ESP Formula 5W-30 v balení 12x1L alebo 4x4L a futbalová lopta je Vaša.

Neváhajte...

Expresné čistenie klimatizácie LOCTITE! 11.04.2017

Expresné čistenie klimatizácie LOCTITE!

Čistenie a dezinfekcia klimatizácie nemusia znamenať automaticky veľa času, či vysoké náklady, ako pre Vás, tak aj pre zákazníka. INTER CARS pre Vás pripravil zaujímavú AKCIU na "expresné" čistenie a dezinfekciu LOCTITE.

Funguje mimoriadne proti najväčším strašiakom, akými sú chrípka alebo herpes. Okrem iného samozrejme.

Počet kusov je limitovaný. Rozšírte svoje zásoby!