Akcie Inter Cars

MULTIBRAND Ponuka – Dostaňte sa na BORMIO! 11.09.2018

MULTIBRAND Ponuka – Dostaňte sa na BORMIO!

PRÉMIOVÁ LYŽOVAČKA V TALIANSKOM BORMIO! Získajte šancu stať sa účastníkom jedinečnej zimnej akcie INTER CARS. Výnimočná medzinárodná konferencia spojená s lyžovačkou v unikátnom zimnom rezorte. Druhý decembrový týždeň zmení Talianske BORMIO na nepoznanie a Vy máte šancu byť pri tom.

Zistite viac...

SCHAEFFLER – VEĽKÝ SEPTEMBER! 04.09.2018

SCHAEFFLER – VEĽKÝ SEPTEMBER!

VEĽKÉ JESENNÉ AKCIOVÉ OBDOBIE JE TU! Ste mechanik najvyššieho štandardu! Šancu získať prémiové darčeky máte naozaj len v INTER CARS a to až počas celého jesenného obdobia. Od septembra až do novembra sme pre Vás pripravili odmeny, ktoré skutočne patria do kategórie „len to najlepšie!“

Zistite viac...

SEPTEMBROVÁ PONUKA - CONTITECH! 03.09.2018

SEPTEMBROVÁ PONUKA - CONTITECH!

Nakupujte v mesiaci september sortiment značky CONTITECH. Vyskladajte si limitovanú edíciu tričiek navrhnutých špeciálne pre automechanikov. Dizajn s ktorým sa stotožní každý správny servisák. Nakupujte vybrané produkty každý mesiac od apríla až do septembra a vyzbierajte si jedinečnú kolekciu!

LIQUI MOLY rozdáva RUM a kombinézy! 30.08.2018

LIQUI MOLY rozdáva RUM a kombinézy!

Značka LIQUI MOLY prichádza už opäť s jednou zo svojich úspešných akcií, ktoré sú mierené na poriadnych chlapov a skúsených servisákov. Vybavte si za nákup olejov LIQUI MOLY svoju zbierku chutných rumov a k tomu užitočné "montérky" ako BONUS!

Zistite viac...

AKCIOVÝ katalóg LKW - LETO 2018! 09.07.2018

AKCIOVÝ katalóg LKW - LETO 2018!

INTER CARS Vám prináša úplne nový LETNÝ AKCIOVÝ katalóg 2018 oddelenia LKW. Množstvo dielov pre TRUCK, BUS a ARGO segment. Využite príležitosť získať maximum z tých najlepších a najvýhodnejších ponúk pre toto obdobie.

Expresné čistenie klimatizácie LOCTITE! 11.04.2017

Expresné čistenie klimatizácie LOCTITE!

Čistenie a dezinfekcia klimatizácie nemusia znamenať automaticky veľa času, či vysoké náklady, ako pre Vás, tak aj pre zákazníka. INTER CARS pre Vás pripravil zaujímavú AKCIU na "expresné" čistenie a dezinfekciu LOCTITE.

Funguje mimoriadne proti najväčším strašiakom, akými sú chrípka alebo herpes. Okrem iného samozrejme.

Počet kusov je limitovaný. Rozšírte svoje zásoby!