Akcie Inter Cars

LIQUI MOLY AKCIA - Kombinéza + Slivovca! 14.09.2017

LIQUI MOLY AKCIA - Kombinéza + Slivovca!

LIQUI MOLY vie ako svojou AKCIOU zaujať. Tento krát za nákup vybraných olejov len to potrebné. Pracovná kombinéza a zásoba SLIVOVICE JELÍNEK k tomu. Podmienky sú ako vždy, veľmi jednoduché.

Zistite viac...

BOSCH AKCIA - 3 násobok EXTRA bodov! 14.09.2017

BOSCH AKCIA - 3 násobok EXTRA bodov!

BOSCH prináša ďalšiu zo svojich zaujímavých AKCIOVÝCH kampaní pre tých, ktorí usilovne zbierajú body v programe BOSCH - EXTRA. Tento krát skutočne zaujímavá ponuka, ktorú by bolo škoda premeškať. Nakupuje výrobky značky BOSCH.

Zistite viac...

VYBAVENIE DIELNÍ - Veľká Jesenná AKCIA! 12.09.2017

VYBAVENIE DIELNÍ - Veľká Jesenná AKCIA!

Oddelenie VYBAVENIA DIELNÍ INTER CARS si pre Vás pripravilo veľkú jesennú AKCIU. Už tradične vieme, čo je pre Vás užitočné a výhodné. Obzvlášť po mimoriadne úspešnej predošlej akcii. Výborné ceny, atraktívne darčeky, leasing bez poplatku a oveľa viac.

Zistite viac...

SCHAEFFLER - Veľká septembrová AKCIA! 31.08.2017

SCHAEFFLER - Veľká septembrová AKCIA!

INTER CARS si pre Vás pripravil na mesiac SEPTEMBER rovno 3 veľké AKCIE! Jedna z nich sa nesie v znamení SCHAEFFLER AUTOMOTIVE. Nakupujte v septembri značky LUK, INA, FAG alebo RUVILLE.

Zistite viac...

BRZDY - Veľká septembrová AKCIA! 31.08.2017

BRZDY - Veľká septembrová AKCIA!

Brzdy sa AKCIOVÉ CENY! To je druhá z troch veľkých septembrových akcií INTER CARS. Nakupujte brzdový sortiment od najväčších svetových výrobcov práve v INTER CARS. V septembri sa to skutočne oplatí.

Zistite viac...

SKF - Veľká septembrová AKCIA! 31.08.2017

SKF - Veľká septembrová AKCIA!

ZÍSKAJTE VIAC ZA NÁKUP CELÉHO SORTIMENTU SKF! Tretia veľká septembrová AKCIA, pri ktorej máte príležitosť získať skutočne niečo NAVIAC. Nákup produktov SKF sa teraz skutočne oplatí a Vy si budete môcť vyberať.

Zistite viac...

VÝPREDAJ! - Letná zmes do ostrekovačov. 16.08.2017

VÝPREDAJ! - Letná zmes do ostrekovačov.

Získajte teraz VÝPREDAJOVÚ cenu letnej zmesi do ostrekovačov 4MAX. Stačí nakúpiť už 3 kusy tohto letného "screenwashu" vo sviežej citrusovej vôni a pevnom 5 LITROVOM obale a výnimočná výpredajová cena je Vaša.

Zistite viac...

AKCIA NOVOL - Novinka Vybavenia dielní! 11.08.2017

AKCIA NOVOL - Novinka Vybavenia dielní!

Odborníci z oddelenia lakovania zbystrite! Oddelenie Vybavenia dielní INTER CARS zaraďuje pre Vás od 1.8.2017 do svojho sortimentu NOVINKU značky NOVOL. Tento výrobca už viac ako 30 rokov vyrába a ponúka komplexný sortiment profesionálnych výrobkov pre autolakovníkov. A my máme pre Vás hneď aj AKCIU.

Zistite viac...

AKCIA EOLYS® - Novinka v ponuke! 02.08.2017

AKCIA EOLYS® - Novinka v ponuke!

Produkt EOLYS® je novinkou v segmente aditív v ponuke INTER CARS. EOLYS® je originálne palivové aditívum, ktoré prispieva k regenerácii dieselových filtrov pevných častíc (DPF). Práve preto Vám s jej zavedením do ponuky prinášame hneď aj AKCIU!

Zistite viac...

AKCIA olejov COMMA! Nakupujte - získate. 01.08.2017

AKCIA olejov COMMA! Nakupujte - získate.

Nakupujte kvalitné oleje britského výrobcu COMMA. Na získanie hodnotného darčeku stačí nakúpiť jednorázovo v určenej hodnote z výberu až štyroch olejov v rôznych baleniach. Ponuka, ktorú sa oplatí využiť!

Zistite viac...