Akcie Inter Cars

AKCIOVÝ katalóg LKW - LETO 2018! 09.07.2018

AKCIOVÝ katalóg LKW - LETO 2018!

INTER CARS Vám prináša úplne nový LETNÝ AKCIOVÝ katalóg 2018 oddelenia LKW. Množstvo dielov pre TRUCK, BUS a ARGO segment. Využite príležitosť získať maximum z tých najlepších a najvýhodnejších ponúk pre toto obdobie.

JÚLOVÁ PONUKA - FILTRON! 02.07.2018

JÚLOVÁ PONUKA - FILTRON!

Nakupujte v mesiaci júl sortiment značky FILTRON. Vyskladajte si limitovanú edíciu tričiek navrhnutých špeciálne pre automechanikov. Dizajn s ktorým sa stotožní každý správny servisák. Nakupujte vybrané produkty každý mesiac od apríla až do septembra a vyzbierajte si jedinečnú kolekciu!

AKCIA CASTROL - Luxusná taška! 15.06.2018

AKCIA CASTROL - Luxusná taška!

VYUŽITE NAPLNO DOVOLENKOVÚ SEZÓNU! Cestujte, spoznávajte svet. Na poctivý výlet je najlepším partnerom rodina, priatelia a štýlová cestovná taška, ktorá Vás reprezentuje. Práve takú máte teraz šancu získať v spolupráci s INTER CARS a CASTROL. Buďte na dovolenku dobre pripravení!

Zistite viac...

AKCIA AISIN - Praktickí pomocníci! 01.06.2018

AKCIA AISIN - Praktickí pomocníci!

V spolupráci s kvalitnou japonskou značkou AISIN sme si pre Vás pripravili mimoriadne ŠIKOVNÚ AKCIU! Získajte praktických pomocníkov pre Vašu každodennú prácu v autoservise. Kvalitné a hlavne praktické drobnosti AISIN ideálne pre prácu v motorovom priestore!

Zistite viac...

Expresné čistenie klimatizácie LOCTITE! 11.04.2017

Expresné čistenie klimatizácie LOCTITE!

Čistenie a dezinfekcia klimatizácie nemusia znamenať automaticky veľa času, či vysoké náklady, ako pre Vás, tak aj pre zákazníka. INTER CARS pre Vás pripravil zaujímavú AKCIU na "expresné" čistenie a dezinfekciu LOCTITE.

Funguje mimoriadne proti najväčším strašiakom, akými sú chrípka alebo herpes. Okrem iného samozrejme.

Počet kusov je limitovaný. Rozšírte svoje zásoby!