Akcie Inter Cars

Výnimočná JARNÁ PONUKA! 19.03.2018

Výnimočná JARNÁ PONUKA!

Tento krát sme si pre Vás v INTER CARS pripravili niečo špeciálne. Vynikajúcu JARNÚ PONUKU Vybavenia dielní sme doplnili o to najzaujímavejšie z doplnkov, náhradných dielov a chémie zo sekcie osobných vozidiel. Rozhodne je z čoho vyberať.

Zistite viac...

AKCIA – LIQUI MOLY Racing mikina! 01.03.2018

AKCIA – LIQUI MOLY Racing mikina!

Získanie LIQUI MOLY originálnej racingovej mikiny je teraz na dosah. Len do konca apríla 2018 sa za nákup vybraných olejov LIQUI MOLY môžete stať majiteľom tejto výnimočnej konfekcie v hodnote až 45,-€.

Zistite viac...

BOSCH AKCIA - 1.111 bodov navyše! 01.03.2018

BOSCH AKCIA - 1.111 bodov navyše!

Nakupujte náhradné diely značky BOSCH a získajte navyše až 1.111 bodov pre ešte viac atraktívnych odmien v rámci programu BOSCH EXTRA. Získate tak prístup ku množstvu výhodných ponúk a darčekov vrámci programu, ktorý má viac než 100.000 zaregistrovaných servisov!

Zistite viac...

AKCIA! TEROSON premena korózie. 02.02.2018

AKCIA! TEROSON premena korózie.

Prvotriedny výrobca pracovnej chémie pre autoservisy, Značka TEROSON z rodiny HENKEL, Vám prináša v spolupráci s INTER CARS zaujímavú akciu, ktorá stojí za to. Zimné obdobie testuje stav podvozku po všetkých stránkach, preto mu doprajte kvalitnú údržbu.

Zistite viac...

AKCIOVÝ katalóg LKW - Zima 2018! 08.01.2018

AKCIOVÝ katalóg LKW - Zima 2018!

Hneď v úvode nového roku Vám LKW oddelenie spoločnosti INTER CARS prináša úplne čerstvý AKCIOVÝ katalóg dielov pre TRUCK, BUS a ARGO segment. Máte tak príležitosť začať rok spolu s nami v duchu tých najlepších a najvýhodnejších ponúk.

Zistite viac...

VYBAVENIE DIELNÍ - Veľká Zimná AKCIA! 07.12.2017

VYBAVENIE DIELNÍ - Veľká Zimná AKCIA!

Garážové oddelenie INTER CARS už tradične pripravilo pre Vás atraktívnu ZIMNÚ AKCIOVÚ ponuku Vybavenia dielní. Aj počas tohto chladného zimného obdobia môžete nakupovať široké množstvo vybavenia a náradia z "Garážovky" za mimoriadne výhodných podmienok.

Zistite viac...

AKCIA - Zimné zmesi do ostrekovačov! 04.10.2017

AKCIA - Zimné zmesi do ostrekovačov!

Zima je už predo dvermi. Skutočne teplé dni sú už zrejme na tento rok preč a pomaly sa objavujú ranné "mrazíky". Nenechajte sa zaskočiť a nakúpte šetrné, ale SILNÉ zimné zmesi do ostrekovačov už teraz.

Zistite viac...

Expresné čistenie klimatizácie LOCTITE! 11.04.2017

Expresné čistenie klimatizácie LOCTITE!

Čistenie a dezinfekcia klimatizácie nemusia znamenať automaticky veľa času, či vysoké náklady, ako pre Vás, tak aj pre zákazníka. INTER CARS pre Vás pripravil zaujímavú AKCIU na "expresné" čistenie a dezinfekciu LOCTITE.

Funguje mimoriadne proti najväčším strašiakom, akými sú chrípka alebo herpes. Okrem iného samozrejme.

Počet kusov je limitovaný. Rozšírte svoje zásoby!