IC Journal

INTER CARS JOURNAL 1/2024

Čo nás čaká v roku 2024? Pripravte sa na nezabudnuteľné zážitky! 

Novinky vo VIP prémií, množstvo špecializovaných školení, eventov, nové vychytávky od dodávateľov a mnoho ďalšieho sa dočítate v našom IC Journal.

INTER CARS JOURNAL 2/2023

V druhom tohtoročnom vydaní IC Journal vám predstavíme hneď niekoľko noviniek - nové kategórie vo vyhľadávaní e-katalógu, informácie o sťahovaní hneď dvoch našich pobočiek do väčších priestorov, víťaza tohtoročnej súťaže Young Car Mechanic a ako vždy novinky zo sveta náhradných dielov. Nájdete v ňom aj zaujímavosti z párty Jadrane, na ktorú sme netrpezlivo čakali štyri roky a termín pripravovanej lyžovačky, na ktorú sa už nevieme dočkať! 

INTER CARS JOURNAL 1/2023

V tomto vydaní IC Journal vám predstavíme našu veľkú novinku - výrazné rozšírenie ponuky pneumatík na našich skladoch. Nájdete v ňom aj prehľad školení, ktoré sa budú realizovať v najbližšom období, nové funkcie v e-Cat a ako vždy novinky zo sveta náhradných dielov.

INTER CARS JOURNAL 2/2022

Druhé vydanie IC Journal v roku 2022 je pre nás spomienkou na viaceré veľké projekty, ktoré sa nám podarilo realizovať. Začali sme súťažou Young Car Mechanic, otvorili sme regionálny sklad na Východnom Slovensku a následne ďalšie dve pobočky. Ani tentokrát však v IC Journal nechýbajú novinky zo sveta aftermarketu a technické tipy, ktoré môžu obohatiť prax našich čitateľov.

INTER CARS JOURNAL 1/2022

Inter Cars magazín IC Journal je tu opät aj s mnohými novinkami a zaujímavosťami z trhu náhradných dielov. Prečítať si môžete aj o tom, kam sme sa posunuli s prípravou súťaže Young Car Mechanic, alebo sa dozvedieť, prečo sa vám oplatí zaregistrovať sa na platformu Motointegrator. Tentokrát nechýba ani fotogaléria z lyžovačky!

INTER CARS JOURNAL 3/2021

Aj v treťom tohtoročnom vydaní nájdete aktuálne informácie z trhu náhradných dielov, novinky v Inter Cars a u našich dodávateľov. Opäť sa venujeme novým trendom v oblasti mobility a prinášame novinku na VIP Prémii - možnosť prispieť trom nadáciám a pomôcť deťom a ich rodinám v ťažkej životnej situácii.

INTER CARS JOURNAL 2/2021

Vráťte sa s nami do Mengusovskej doliny, kde sme pomáhali pri údržbe Národného parku a zistite, čo pre vás pripravujeme v budúcnosti. Ako vždy, aj v tomto vydaní nájdete množstvo tipov a technických informácií zo sveta aftermarketu.

IC JOURNAL 1/2021

Aj tento rok prinášame magazín IC Journal plný noviniek zo sveta Inter Cars a trhu náhradných dielov. 

INTER CARS JOURNAL 2/2020

Druhé tohtoročné vydanie sa nesie v duchu nášho 15-teho výročia na trhu. Spomínali sme ako sme začínali a čo sme s vami zažili. V novom IC Journal však nájdete aj mnoho noviniek zo sveta náhradných dielov a technických tipov či návodov.

INTER CARS JOURNAL 1/2020

Rozhovor s legendárnym pretekárom Pettrom Solbergom, veľká fotogaléria z prestížnej konferencie Refresh, technické tipy, aktuálne informácie z trhu a nie len to v prvom tohtoročnom vydaní IC Journal!

1 2 3 4 5  »