IC Journal

INTER CARS JOURNAL 2/2022

Druhé vydanie IC Journal v roku 2022 je pre nás spomienkou na viaceré veľké projekty, ktoré sa nám podarilo realizovať. Začali sme súťažou Young Car Mechanic, otvorili sme regionálny sklad na Východnom Slovensku a následne ďalšie dve pobočky. Ani tentokrát však v IC Journal nechýbajú novinky zo sveta aftermarketu a technické tipy, ktoré môžu obohatiť prax našich čitateľov.

INTER CARS JOURNAL 1/2022

Inter Cars magazín IC Journal je tu opät aj s mnohými novinkami a zaujímavosťami z trhu náhradných dielov. Prečítať si môžete aj o tom, kam sme sa posunuli s prípravou súťaže Young Car Mechanic, alebo sa dozvedieť, prečo sa vám oplatí zaregistrovať sa na platformu Motointegrator. Tentokrát nechýba ani fotogaléria z lyžovačky!

INTER CARS JOURNAL 3/2021

Aj v treťom tohtoročnom vydaní nájdete aktuálne informácie z trhu náhradných dielov, novinky v Inter Cars a u našich dodávateľov. Opäť sa venujeme novým trendom v oblasti mobility a prinášame novinku na VIP Prémii - možnosť prispieť trom nadáciám a pomôcť deťom a ich rodinám v ťažkej životnej situácii.

INTER CARS JOURNAL 2/2021

Vráťte sa s nami do Mengusovskej doliny, kde sme pomáhali pri údržbe Národného parku a zistite, čo pre vás pripravujeme v budúcnosti. Ako vždy, aj v tomto vydaní nájdete množstvo tipov a technických informácií zo sveta aftermarketu.

IC JOURNAL 1/2021

Aj tento rok prinášame magazín IC Journal plný noviniek zo sveta Inter Cars a trhu náhradných dielov. 

INTER CARS JOURNAL 2/2020

Druhé tohtoročné vydanie sa nesie v duchu nášho 15-teho výročia na trhu. Spomínali sme ako sme začínali a čo sme s vami zažili. V novom IC Journal však nájdete aj mnoho noviniek zo sveta náhradných dielov a technických tipov či návodov.

INTER CARS JOURNAL 1/2020

Rozhovor s legendárnym pretekárom Pettrom Solbergom, veľká fotogaléria z prestížnej konferencie Refresh, technické tipy, aktuálne informácie z trhu a nie len to v prvom tohtoročnom vydaní IC Journal!

INTER CARS JOURNAL 2/2019

Medzinárodná súťaž pre mladých automechanikov Young Car Mechanic, fotopríbehy z výletov s VIP Prémiou, technické tipy, montážne návody, novinky v automobilovom svete a mnoho ďalšieho v druhom tohtoročnom vydaní IC Journal.

INTER CARS JOURNAL 1/2019

Prvé tohtoročné vydanie IC Journal plné zaujímavých informácií zo sveta motorizmu a aftermarketu je tu!

INTER CARS JOURNAL 2/2018

Prinášame druhé tohtoročné vydanie nášho magazínu IC Journal!

Veľký rozhovor so skvelým pretekárom Richardom Gondom, novinky v moto svete, ale aj užitočné rady pre motoristov a automechanikov nájdete na viac ako 100 stranách nového vydania IC Journal.

1 2 3 4 5  »