IC Journal

INTER CARS JOURNAL 2/2021

Vráťte sa s nami do Mengusovskej doliny, kde sme pomáhali pri údržbe Národného parku a zistite, čo pre vás pripravujeme v budúcnosti. Ako vždy, aj v tomto vydaní nájdete množstvo tipov a technických informácií zo sveta aftermarketu.

IC JOURNAL 1/2021

Aj tento rok prinášame magazín IC Journal plný noviniek zo sveta Inter Cars a trhu náhradných dielov. 

INTER CARS JOURNAL 2/2020

Druhé tohtoročné vydanie sa nesie v duchu nášho 15-teho výročia na trhu. Spomínali sme ako sme začínali a čo sme s vami zažili. V novom IC Journal však nájdete aj mnoho noviniek zo sveta náhradných dielov a technických tipov či návodov.

INTER CARS JOURNAL 1/2020

Rozhovor s legendárnym pretekárom Pettrom Solbergom, veľká fotogaléria z prestížnej konferencie Refresh, technické tipy, aktuálne informácie z trhu a nie len to v prvom tohtoročnom vydaní IC Journal!

INTER CARS JOURNAL 2/2019

Medzinárodná súťaž pre mladých automechanikov Young Car Mechanic, fotopríbehy z výletov s VIP Prémiou, technické tipy, montážne návody, novinky v automobilovom svete a mnoho ďalšieho v druhom tohtoročnom vydaní IC Journal.

INTER CARS JOURNAL 1/2019

Prvé tohtoročné vydanie IC Journal plné zaujímavých informácií zo sveta motorizmu a aftermarketu je tu!

INTER CARS JOURNAL 2/2018

Prinášame druhé tohtoročné vydanie nášho magazínu IC Journal!

Veľký rozhovor so skvelým pretekárom Richardom Gondom, novinky v moto svete, ale aj užitočné rady pre motoristov a automechanikov nájdete na viac ako 100 stranách nového vydania IC Journal.

INTER CARS JOURNAL 1/2018

Prvé tohotorčné vydanie INTER CARS JOURNÁLU je konečne vonku!

Prvé vydanie známeho a populárneho IC JOURNÁLU je už konečne vonku. Tentokrát sme sa pozreli na zúbok mnohým témam zo sféry automobilizmu a rovnako vytrvávame priestor aj prezentácii výnimočnej osobnosti, ktorou je tento krát náš kolega MIKI ČAMBAL! Množstvo zaujímavých tém, produktových informácií a noviniek. To všetko je tohtoročný INTER CARS Journál.

Pýtajte si na svojej INTER CARS pobočke alebo u svojho obchodného zástupcu.

 

 

INTER CARS JOURNAL 2/2017

Nové číslo INTER CARS JOURNÁLU je konečne vonku.

Skutočne mimoriadne. Ako rozsahom, tak aj obsahom. Celkovo až 108 strán a z toho vyše dve tretiny poctivého technického, ale aj iného zaujímavého čítania bez reklám. Výnimočné témy venované problematike takzvanej blokovej výnimky. Na čo si dať pozor, čo mať v poriadku a ako si uľahčiť život? A hlavne, ako Vám to všetko môže "zachrániť krk" v prípade, že si dovozca vozidla odmieta plniť svoje povinnosti. Pozrite sa...

 

 

Inter Cars Journal 01/2017

INTER CARS Slovensko vychádza so svojim prvým žurnálom na rok 2017, ktorý je absolútne nabitý aktuálnymi témami.

Pohľad späť na jesennú IC Konferenciu, ktorá sa venovala ako minulosti, tak hlavne budúcnosti a smerovaniu auto-opravárenského segmentu. Množstvo strán ku nastávajúcej klimatizačnej sezóne alebo obšírna časť venovaná olejom a mazivám. Toto všetko a oveľa viac v aktuálnom čísle IC Journálu!