Dodávatelia

Schaeffler group

Schaeffler group

Štyri značky spoločnosti, LuK, INA, FAG a Ruville, ponúkajú systémy spojok, vypínacie systémy spojok, diely pre motory a prevodovky a diely pre podvozok vozidla. Navyše vyvíja pod značkou REPXPERT servisné služby pre autoservisy (školenia, špeciálne servisné prípravky či expertný portál).

www.schaeffler.sk

Bosch

Bosch

Nemecká spoločnosť Bosch sa už viac než 100 rokov venuje automobilovej technike, je najväčším dodávateľom automobilových dielov na svete. Ponúka produkty do prvovýroby, je výrobcom diagnostiky, tvorcom software pre riadiace systémy a návodov na vyhľadávanie porúch.

www.bosch.sk

ZF

ZF

Koncern ZF je svetovým technologickým lídrom v technike pohonov a podvozkov ako aj v oblasti pasívnej a aktívnej bezpečnostnej techniky. ZF umožňuje automobilom vidieť, myslieť a konať. So svojím portfóliom zlepšuje mobilitu a služby pre osobné a úžitkové automobily a priemyselné aplikácie.

www.zf.com

Continental

Continental

Spoločnosť Continental od svojho založenia v roku 1871 pracuje na jedinom cieli: zaisťovať bezpečnosť na cestách bez kompromisov, s komfortom a potešením. Špecializuje sa na výrobu pneumatík, brzdových systémov, elektronických stabilizačných systémov, tachografov a ďalších súčiastok.

www.continental-corporation.com/sk-sk

Castrol

Castrol

Je špičkovým svetovým výrobcom, distribútorom a predajcom prémiových olejov, mazív a služieb s tým súvisiacich. Záber spoločnosti je široký, ponúka produkty pre automobilový, lodný, letecký, ťažobný a výrobný priemysel na celom svete. Každoročne vyvíja a testuje stovky nových produktov.

www.castrol.com

COMMA

COMMA

Comma vyrába a dodáva automobilové oleje a chemikálie pre osobné automobily a nákladné vozidlá, ktoré distribuuje do viac než 40 krajín sveta. Investície smerujú do vývoja nových produktov, služieb zákazníkom a marketingových aktivít budujúcich významné meno značky Comma na svetovom trhu.

www.commaoil.com